عقاب سبلان؛ نماینده والیبال استان اردبیل در لیگ دسته یک کشور

عقاب سبلان؛ نماینده والیبال استان اردبیل در لیگ دسته یک کشور


پایگاه خبری 7 تو گزارش می دهد:

عقاب سبلان؛ نماینده والیبال استان اردبیل در لیگ دسته یک کشور

استان‌ها > اردبیل – رئیس هیئت والیبال استان اردبیل گفت: تیم والیبال عقاب سبلان به عنوان نماینده استان اردبیل برای اولین بار در تاریخ والیبال استان، در مسابقات لیگ دسته یک والیبال کشور شرکت میکند.

سینا بندعلیزاده – خبرگزاری 7 تو اردبیل: نادر فلاحی امروز در نشست با جمعی از خبرنگاران در اردبیل اظهار کرد: تیم والیبال استان اردبیل در ابتدای فعالیت بنده در هیأت والیبال٬ در لیگ دسته سوم کشور بود که با انتخاب یک سرمربی مناسب و قوی٬ در مسابقات لیگ دسته ۳ که به میزبانی ایلام برگزار شد٬ قهرمان شده و به لیگ دسته ۲ صعود کرد.
وی گفت: مسابقات لیگ دسته ۲ کشور به میزبانی اردبیل برگزار شد که تیم اردبیل در این دوره از مسابقات مقام اول را کسب کرد و برای اولین بار در تاریخ والیبال اردبیل به مسابقات لیگ دسته یک کشور صعود کرد.
رئیس هیأت والیبال استان اردبیل گفت: تیم والیبال عقاب سبلان اردبیل به عنوان نماینده استان اردبیل برای اولین بار در تاریخ والیبال٬ در مسابقات لیگ دسته یک والیبال کشور شرکت می‌کند.
فلاحی افزود: تیم والیبال استان اردبیل با نام تیم والیبال عقاب سبلان اردبیل در مسابقات لیگ والیبال دسته یک‌ کشور حضور پیدا می‌کنند.

 

۴۸

پایگاه خبری 7 تو – جدیدترین اخبار ایران و جهان


مشاهده خبر : عقاب سبلان؛ نماینده والیبال استان اردبیل در لیگ دسته یک کشور

عقاب سبلان؛ نماینده والیبال استان اردبیل در لیگ دسته یک کشورعقاب سبلان؛ نماینده والیبال استان اردبیل در لیگ دسته یک کشور

پاسخ دهید