کایپتان دوم فولاد خوزستان از جمع سرخپوشان جدا شد

کایپتان دوم فولاد خوزستان از جمع سرخپوشان جدا شد


پایگاه خبری 7 تو گزارش می دهد:

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری 7 تو به نقل از مهر، مهرداد جماعتی کاپیتان دوم تیم فولاد خوزستان، بعدازظهر امروز در دفتر مدیرعامل باشگاه فولاد حضور یافت و پس از توافق با علیرضا اژدری‌زاده، به‌صورت توافقی با این باشگاه فسخ قرارداد کرد.

مهرداد جماعتی که در هشت بازی ابتدایی فصل جاری در ترکیب ثابت فولاد به میدان رفته بود، چند بازی را به‌خاطر مصدومیت از دست داد، اما از بازی مقابل پیکان تهران به ترکیب سرخ‌پوشان برگشت. جماعتی در دور جدید تمرینات فولاد برای نیم‌فصل دوم نیر حضور داشت و در دو مسابقه تدارکاتی فولاد به میدان رفت و یک گل نیز به ثمر رساند، اما از روز گذشته خبرهایی مبنی بر جدایی وی از تیم فولاد به‌گوش رسید که در نهایت به حقیقت تبدیل شد.

این بازیکن ۲۷ ساله خوزستانی از سال ۱۳۸۸ به تیم اصلی فولاد خوزستان راه پیدا کرد و طی هفت سال اخیر بیش از ۱۰۰ بازی رسمی با پیراهن فولاد در لیگ برتر انجام داد و گل قهرمانی این تیم در لیگ سیزدهم را به‌ثمر رساند.

مقصد بعدی مهرداد جماعتی هنوز مشخص نشده است اما گفته می‌شود که این بازیکن فوتبال خود را در خارج از استان ادامه خواهد داد.

پایگاه خبری 7 تو – جدیدترین اخبار ایران و جهان
کلیه خبرها به نقل از روزنامه ها و خبرگزاری های مورد تایید وزارت ارشاد ذکر شده اند و پایگاه خبری 7 تو مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت.


مشاهده خبر : کایپتان دوم فولاد خوزستان از جمع سرخپوشان جدا شد

کایپتان دوم فولاد خوزستان از جمع سرخپوشان جدا شدکایپتان دوم فولاد خوزستان از جمع سرخپوشان جدا شد

پاسخ دهید