اکنون:آوریل 10, 2020

خدمات دندانپزشکی به طرح تحول سلامت افزوده می شود


پایگاه خبری 7 تو گزارش می دهد:
خدمات دندانپزشکی به طرح تحول سلامت افزوده می شود اخبار سلامت و جامعه:

به گزارش گروه خبری 7 تو به نقل از ایرنا ، دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی روز پنجشنبه در آئین افتتاح بلوک زایمان بیمارستان امام خمینی (ره) خلخال در گفت و گو با خبرنگاران افزود: یکی از دلایل رضایت مردم از طرح تحول سلامت پای کار بودن مسوولان اجرای این طرح و اجرای درست و کامل طرح است.
وی با بیان اینکه نتایج بسیار موفق طرح تحول سلامت و کاهش هزینه های درمانی مردم موجب دستیابی دولت یازدهم به اهداف ارتقای سطح سلامت جامعه شده اظهار کرد: در دولت دوازدهم نیز تامین هزینه های ادامه طرح تحول سلامت و همچنین اضافه شدن خدمات دندانپزشکی به این طرح در دستور کار دولت قرار خواهد گرفت.
هاشمی با بیان اینکه مردم انتظار خدمات بیشتر و بهتر از پیش را از دستگاه سلامت دارند گفت: تمام دست اندرکاران سیستم سلامت و بهداشت و درمان در سراسر کشور در اجرای طرح تحول سلامت با خدا معامله کرده اند و حاشیه سازی های بی مورد در خصوص این طرح کار به جایی نخواهد برد.
وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به اینکه بخشی از بیماری های جامعه ناشی از گسترش آسیب های اجتماعی در جامعه است افزود: وزارت بهداشت و درمان برای پیشگیری و مقابله با آسیب های اجتماعی نیز برنامه های مدونی را تدوین و آماده اجرا کرده است.
وی اظهار کرد: نحوه ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مردم خلخال رضایت بخش بوده و با توجه به استقلال دانشکده علوم پزشکی این شهرستان خدمات بهداشتی در آینده بسیار بهتر و بیشتر از این خواهد شد.
او گفت: در تلاش هستیم تا راهکاری برای ایجاد و فعالیت مطب پزشکان در خدمت طرح تحول سلامت و دولتی در مناطق محروم کشور پیدا کرده و آن را اجرایی کنیم.
دکتر علی اکبر شکارچی ، رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی – درمانی خلخال نیز در این آئین گفت: برای راه اندازی و تجهیز بلوک زایمان بیمارستان امام خمینی (ره) این شهرستان سه میلیارد ریال هزینه شده است.
او افزود: با راه اندازی این مکان امکان ملاقات بستگان درجه یک افراد بستری در بلوک زایمانی فراهم شده و با این کار محیطی برای ایجاد روابط عاطفی خانواده ها و زایمان راحت برای بانوان ایجاد شده است.
وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی در سفر امروز خود به خلخال به همراه استاندار اردبیل و جمعی از مسوولان این استان از ساختمان در حال احداث کلینیک تخصصی دولتی پزشکان این شهر واقع در داخل محوطه بیمارستان قدیمی ۵۰ تختخوابی خلخال بازدید کرد.
به گفته دکتر شکارچی ، برای عملیات اجرایی این پروژه با بیش از ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی تاکنون بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال هزینه شده است.
شهرستان خلخال با ۹۵ هزار نفر جمعیت در ۱۱۵ کیلومتری جنوب اردبیل قرار دارد.
خبرنگار: بهرام نقی زاده ** انتشار دهنده: گیتی طالبی
۷۱۱۹/۶۰۱۸

انتهای پیام /*

پایگاه خبری 7 تو جدیدترین اخبار ایران و جهان – کلیه خبرها از منابع معتبر خبری جمع آوری شده است و 7 تو مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت. 7 تو دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه


خبر اجتماعی: خدمات دندانپزشکی به طرح تحول سلامت افزوده می شود

خدمات دندانپزشکی به طرح تحول سلامت افزوده می شود

۲۷ July 2017 | 8:48 pmخدمات دندانپزشکی به طرح تحول سلامت افزوده می شود

اشتراک گذاری

پاسخ دهید