اکنون:آوریل 10, 2020

مبارزه مسلحانه بازیگر بالیوود با تروریست‌ها/سلمان خان ببر زنده سینمای بالیوود+عکس


پایگاه خبری 7 تو گزارش می دهد:
مبارزه مسلحانه بازیگر بالیوود با تروریست‌ها/سلمان خان ببر زنده سینمای بالیوود+عکس اخبار فرهنگی:

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی گروه خبری 7 تو به نقل از میزان، سلمان خان بازیگر مطرح سینمای بالیوود این روزها فیلمبرداری فیلم سینمایی “ببر زنده” را پشت سر می‌گذارد.

این فیلم داستان افسر هندی را روایت می‌کند که در جریان مبارزه با گروهی تروریستی با اتفاقات عجیبی روبرو شده و مجبور به انجام عملیاتی بسیار سخت می‌شود.

سلمان خان

فیلم سینمایی “ببر زنده” به کارگردانی “علی عباس ظفر” و نویسندگی “آدیتا چوپرا” ۲۲ دسامبر ۲۰۱۷ اکران خود را در سینماهای هندوستان آغاز خواهد کرد.

علاوه بر سلمان خان، کاترینا کیف، پاریش راوال، سودیپ، آنگاد بدی و رانویر شاروی در این فیلم اکشن هیجانی به ایفای نقش خواهند پرداخت.

سلمان خان به تازگی بازی در فیلم “تیوب لایت” را پشت سر گذاشته است. فیلم سینمایی “تیوب لایت” با بازی “سلمان خان” اکران خود در سینماهای هندوستان را از امروز آغاز کرده است.

این فیلم داستان مردی را در شهری کوچک روایت می‌کند که عاشق خانواده اش است اما پس از ملاقات با چند نفر همه چیز در زندگی‍اش درگیر جنگ و درگیری می‌شود.

 

سلمان خان 

 

 

کبیر خان و آلخاندرو مونته‌ودری نگارش فیلمنامه تیوب لایت را به صورت مشترک بر عهده داشته و درام هندی هم‌اکنون اکران خود را آغاز کرده است.

 

 سلمان خان

علاوه بر سلمان خان بازیگر پرطرفدار بالیوود، سهیل خان، اووم پوری، ژو ژو و ایشا تاولار به ایفای نقش پرداخته‌اند. سلمان خان همچنان و در آستانه ۵۲ سالگی یکی از پرفروش‌ترین بازیگران سینمای هندوستان به حساب می‌آید.

 

انتهای پیام/

پایگاه خبری 7 تو جدیدترین اخبار ایران و جهان – کلیه خبرها از منابع معتبر خبری جمع آوری شده است و 7 تو مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت. 7 تو دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه


خبر فرهنگ: مبارزه مسلحانه بازیگر بالیوود با تروریست‌ها/سلمان خان ببر زنده سینمای بالیوود+عکس

مبارزه مسلحانه بازیگر بالیوود با تروریست‌ها/سلمان خان ببر زنده سینمای بالیوود+عکس

۲۷ July 2017 | 3:00 pmمبارزه مسلحانه بازیگر بالیوود با تروریست‌ها/سلمان خان ببر زنده سینمای بالیوود+عکس

اشتراک گذاری

پاسخ دهید