معرفی «سارا و آیدا» در رادیو تهران

معرفی «سارا و آیدا» در رادیو تهران


پایگاه خبری 7 تو گزارش می دهد:
معرفی «سارا و آیدا» در رادیو تهران اخبار فرهنگی:

 به گزارش گروه خبری 7 تو به نقل از مهر، مریم سادات آصفی تهیه کننده برنامه با بیان این خبر گفت: در برنامه «تهران در شب» رادیو تهران ۱۷ شهریور فیلم «سارا و آیدا» به مخاطبان معرفی می شود. این فیلم مانند کارهای قبلی مازیار میری اثری اجتماعی است اما بیش از آنکه شبیه «حوض نقاشی» باشد یک معضل خاص را مورد بررسی قرار می دهد و اصلی‌ترین کاراکترهای  آن سارا و آیدا هستند. مصطفی زمانی که بیشتر او را ایفاگر نقش‌های مثبت دیده‌ایم در این فیلم در نقشی منفی ظاهر شده است.

وی افزود: مهمان این هفته برنامه «تهران در شب» سید امیر جاوید تهیه کننده، مستندساز، مجری تلویزیون، گوینده رادیو و البته منتقد سینما است. در برنامه «تهران در شب» قرار است با او درباره اصول و چگونگی نقد کردن و اینکه نقد را از چه کسی باید شنید، گفت وگو شود.

آصفی یادآور شد: در بخش موسیقی هم علاوه بر اخبار عالم موسیقی گزارشی در رابطه با کنسرت ارکستر بزرگ عرف به رهبری و سرپرستی مسعود نظری که به یاد توران میرهادی مادربزرگ ادبیات کودک و نوجوان ١٩ و ٢٠ شهریور در تالار وحدت برگزار می شود، انجام شده است.

 موضوع برنامه «تهران در شب» ١٧ شهریور، درباره انتقاد کردن است و برنامه همراه با تعامل مخاطبان به صورت تلفنی و پیامکی پخش می شود.

این برنامه در گروه برنامه ریزی و مدیریت شهری رادیو تهران به تهیه کنندگی مریم سادات آصفی تهیه و در ساعت ١٢ تا ۱:۳۰ بامداد جمعه ها پخش می شود.

پایگاه خبری 7 تو جدیدترین اخبار ایران و جهان – کلیه خبرها از منابع معتبر خبری جمع آوری شده است و 7 تو مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت. 7 تو دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه


خبر فرهنگ: معرفی «سارا و آیدا» در رادیو تهران

معرفی «سارا و آیدا» در رادیو تهران

۶ September 2017 | 4:43 pmمعرفی «سارا و آیدا» در رادیو تهران

پاسخ دهید