مردم و دولت لبنان شکست دیگری را به سعودی ها تحمیل خواهند کرد

مردم و دولت لبنان شکست دیگری را به سعودی ها تحمیل خواهند کرد


پایگاه خبری 7 تو گزارش می دهد:
مردم و دولت لبنان شکست دیگری را به سعودی ها تحمیل خواهند کرد اخبار سیاسی:

سید حسین نقوی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی گروه خبری 7 تو به نقل از تسنیم با اشاره به استمرار توطئه های سعودی علیه لبنان، گفت: کینه‌توزی های عربستان علیه مردم و دولت لبنان منتج به نتیجه نخواهد شد و سعودی‌ها تصور می‌کنند که می‌توانند با شکاف در لبنان، جایگاه و پایگاه حزب‌الله لبنان را تضعیف کنند.

بیشتر بخوانید: روسیه: درخواست سعودی برای حذف «حزب‌الله» از دولت لبنان وارد نیست

وی با بیان اینکه، جنگ عربستان علیه حزب‌الله لبنان بسیار بعید به نظر می‌رسد، گفت: سعودی‌ها می‌دانند که حزب الله لبنان برای مقابله با هرگونه تهدیدی از آمادگی کامل برخوردار است و طبیعی است که حزب‌الله در صورت هرگونه تهدید و تهاجمی، با تمام توان از خود دفاع کند.

نقوی با اشاره به استمرار جنایت سعودی‌ها در یمن، گفت: عربستان سعودی مرتکب جنایات بزرگی در یمن شده است و این حق مردم و ارتش یمن است که در مقابل تهاجم‌های شبانه‌روزی سعودی‌ها مقاومت کرده و از خود دفاع کنند؛ آل سعود باید بداند که در صورت استمرار حملات علیه مردم یمن، ارتش یمنی با قدرت و توان بیشتری به عربستان شلیک خواهد کرد. سعودی‌ها می‌خواهند شکست یمن را در لبنان جبران کنند اما شواهد نشان می‌دهند که مردم و دولت لبنان شکست دیگری را به سعودی ها تحمیل خواهند کرد.

انتهای پیام/

پایگاه خبری 7 تو جدیدترین اخبار ایران و جهان – کلیه خبرها از منابع معتبر خبری جمع آوری شده است و 7 تو مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت. 7 تو دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه


خبر سیاست: مردم و دولت لبنان شکست دیگری را به سعودی ها تحمیل خواهند کرد

مردم و دولت لبنان شکست دیگری را به سعودی ها تحمیل خواهند کرد

۲۰ November 2017 | 12:11 amمردم و دولت لبنان شکست دیگری را به سعودی ها تحمیل خواهند کرد

پاسخ دهید