کسب رتبه‌بندی جهانی مهمترین هدف مسابقات بین‌المللی بدمینتون در سمنان است

کسب رتبه‌بندی جهانی مهمترین هدف مسابقات بین‌المللی بدمینتون در سمنان است


پایگاه خبری 7 تو گزارش می دهد:
کسب رتبه‌بندی جهانی مهمترین هدف مسابقات بین‌المللی بدمینتون در سمنان است اخبار ورزشی:

علی موذن روز دوشنبه در گفت و گو با گروه خبری 7 تو به نقل از ایرنا افزود: کشورهایی مانند فرانسه، آذربایجان، قزاقستان، سریلانکا، افغانستان و پاکستان که دارای رتبه بندی برجسته جهانی هستند، در حال رایزنی برای حضور در مسابقات بین‌المللی بدمینتون جوانان سِریز پسر و دختر در استان سمنان هستند.
وی بیان کرد: مسابقات بین‌المللی بدمینتون جوانان پسر و دختر در تالار بدمینتون ورزشگاه تختی در نوبت ساعت هشت تا ۱۳ ویژه دختران و ۱۳ تا ۲۱ ویژه پسران برنامه‌ریزی شده است.
وی با اشاره به حضور ۱۶ بدمینتون باز پسر و ۱۶ بدمینتون باز دختر ایران در رده جوانان در مسابقات بین‌المللی بدمینتون سمنان، خاطرنشان کرد: این مسابقات یکی از بهترین فرصت‌ها برای بدمینتون‌بازان ایران و استان سمنان است تا در رده‌بندی بین‌المللی جایگاه کسب کنند و یا رتبه خود را ارتقاء دهند.
رئیس هیات بدمینتون استان سمنان، ثبت برگزاری مسابقات بین‌المللی بدمینتون جوانان سریز پسر و دختر به میزبانی سمنان در تقویم جهانی را یکی از اهداف میزبانی دانست و گفت: با توجه به حضور نمایندگان فدراسیون جهانی، با مساعد بودن نظر این نمایندگان، برگزاری این مسابقات به میزبانی سمنان می تواند امتیازآوری برای کشور و استان سمنان به همراه داشته باشد.
موذن با اشاره به حضور ۶ بدمینتون‌باز استان سمنان در مسابقات بین‌المللی بدمینتون جوانان، گفت: در بخش آقایان متین مقیمی، ارسلان امیدی، امین عابدی، و در بخش دختران پریا نبوی، طراوت علی‌نژاد و سحر رجبری در این مسابقات حضور دارند.
رئیس هیات بدمینتون استان سمنان یادآور شد: این استان در ۲ سال پیایی در ارزیابی های فدراسیون بدمینتون ایران رتبه اول را کسب کرده است و از هشت پایگاه استعدادیابی این رشته ورزشی در کشور، ۲ پایگاه در استان سمنان قرار دارد که یکی در سمنان و یکی در شاهرود پایگاهی برای پرورش استعدادهای بدمینتون است.
استان سمنان در رده ملی و در رده های سنی مختلف، هفت بدمنیتون باز دختر و ۲ بدمینتون باز پسر دارد، و در این مسابقات علاوه بر تیم‌های خارجی، یک تیم از استان سمنان در کنار تیم منتخب جمهوری اسلامی حضور دارد.
۶۱۰۳/۶۰۲۶ خبرنگار: مصطفی دهقان ** انتشاردهنده: جانعلی فتحی
برای آگاهی از تازه‌ترین اخبار و رویدادها در استان سمنان به نشانی IRNASEMNAN@ کانال اخبار گروه خبری 7 تو به نقل از ایرنا سمنان مراجعه کنید.

انتهای پیام /*

پایگاه خبری 7 تو جدیدترین اخبار ایران و جهان – کلیه خبرها از منابع معتبر خبری جمع آوری شده است و 7 تو مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت. 7 تو دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه


خبر ورزش: کسب رتبه‌بندی جهانی مهمترین هدف مسابقات بین‌المللی بدمینتون در سمنان است

کسب رتبه‌بندی جهانی مهمترین هدف مسابقات بین‌المللی بدمینتون در سمنان است

۲۰ November 2017 | 1:57 pmکسب رتبه‌بندی جهانی مهمترین هدف مسابقات بین‌المللی بدمینتون در سمنان است

پاسخ دهید