امیدواری سرمربی برزیلی به آینده درخشان فوتبال ساحلی ایران

امیدواری سرمربی برزیلی به آینده درخشان فوتبال ساحلی ایرانپایگاه خبری 7 تو گزارش می دهد:
امیدواری سرمربی برزیلی به آینده درخشان فوتبال ساحلی ایران در خبر ورزشی

به گزارش روز شنبه گروه خبری 7 تو به نقل از ایرنا از ‌فدراسیون فوتبال، مارکو‌ اوکتاویو افزود: همه ملی پوشان حاضر در اردو‌ در سطح فنی بسیار خوبی قرار دارند و در تلاش هستیم تا از اردوهای خود تا پیش از شروع مسابقات پرشین کاپ جهت پیشرفت هرچه بیشتر تیم، نهایت استفاده را ببریم.
اکتاویو‌ درخصوص سطح کیفی تیم های اسپانیا ، اوکراین و‌ آذربایجان در این رقابت ها، گفت: بدون شک‌ حریفان ما در مسابقات پرشین کاپ همگی قابل احترام و قدرتمند هستند. در یک سال گذشته این فرصت را داشتم تا بازی تیم های اوکراین و‌ آذربایجان را مشاهده کنم. همچنین ماه گذشته در مسابقات باشگاهی موندیالیتو که در برزیل برگزار شد، بازیهای تیم لوانته که ملی پوشان زیادی از تیم ملی اسپانیا در این‌ تیم‌ حضور دارند را از نزدیک دنبال کردم. بنابراین اطلاعات خوبی از این سه تیم‌ دارم و بهترین نکات را درمورد آنها به بازیکنان انتقال خواهم داد.
سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران افزود: از نظر من سطح مسابقات پرشین کاپ بسیار بالاست؛ چرا که تیم های اسپانیا و‌ اوکراین سابقه قهرمانی اروپا را دارند و تیم ملی آذربایجان نیز در سال های اخیر پیشرفت های بسیار خوبی داشته است. بدون شک وقتی لباس تیم ملی را بر تن می کنیم باید بدون توجه به سختی های پیش رو تمام تلاشمان را برای موفقیت انجام دهیم.
اوکتاویو ادامه داد: بخصوص که همه بازیکنان حاضر در این اردو نمی توانند در پرشین کاپ حضور داشته باشند و ما مجبور هستیم تا بازیکنانی که از نظر وضعیت جسمانی و‌ شرایط فنی هم اکنون در سطح خوبی قرار دارند را برای حضور‌ در این ‌رقابتها به تیم ملی دعوت کنیم. نباید فراموش کنیم که این سه تیم با نفرات اصلی خود به ایران می آیند. ما هم با ترکیبی از بازیکنان باتجربه و جوان به زمین مسابقه می رویم و‌ البته این تورنمنت فرصت و شانس خوبی برای جوان های تیم خواهد بود.
وی درخصوص شیوه انتخاب بازیکنان برای این رویداد بین المللی که به میزبانی بوشهر‌ برگزار می شود، تاکید کرد: هدف اصلی ما نمایش قدرت واقعی ایران است و اینکه بازیکنی هجده ساله یا سی و پنج‌ساله‌ باشد در انتخاب هایمان تاثیری ندارد و همانطور که گفتم تنها وضعیت بدنی و فنی آنها تعیین کننده خواهد بود. البته از این مسابقات و‌‌ از تمام اردوها و‌ مسابقات دیگرمان برای کسب تجربه استفاده خواهیم کرد تا به دور از هرگونه شتابزدگی‌، نسل جدیدی از بازیکنان را بسازیم.
سرمربی تیم ‌ملی فوتبال ساحلی ایران افزود: بسیار خوشحال و مفتخرم که نسل جدیدی از بازیکنان را برای فوتبال ساحلی ایران پرورش می دهم. دقیقا همان کاری که در سال ۲۰۰۸ انجام دادم و‌ حاصل آن‌ تلاش ها، بازیکنان کنونی است. نسل آینده هم مانند علی میرشکاری، علی درویش، سینا رحمتی، محمد معصومی‌زاده و محمد بهجتی و چند بازیکن دیگر، بازیکنان بسیار مستعدی هستند که می توانند آینده بسیار درخشانی‌ را برای فوتبال ساحلی ایران رقم‌ بزنند.
سرمربی برزیلی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران‌ درخصوص برگزاری دومین دوره از رویداد بین المللی پرشین کاپ گفت: فضای موجود در شهر‌ بوشهر برای این رقابت ها بسیار عالی است. مدت زمانی طولانی است که اردو های تیم ملی در بوشهر برگزار می شود که به همین دلیل، جو بسیار مثبتی بر تیم حاکم است. بوشهر‌ در رشد فوتبال ساحلی ایران بسیار تاثیرگذار بوده است و اکنون یک ورزشگاه زیبا هم‌ دارد که از مردم بوشهر دعوت می کنم با حضور پرشور خود در زمان مسابقات پرشین کاپ باعث پیروزی های تیم‌ملی در هر بازی شوند.
دومین دوره مسابقات بین المللی فوتبال ساحلی پرشین کاپ از هفتم تا نهم بهمن با حضور تیم‌های ملی اسپانیا، اوکراین ، آذربایجان و ایران در دهکده گردشگری دریایی بوشهر برگزار می‌شود.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزشی ایران و جهان با کانال گروه خبری 7 تو به نقل از ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی** ۱۲۹۳** ۱۷۰۱
تنظیم :محمد طاهری* انتشار: حمید قدیمی

انتهای پیام /*

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری 7 تو مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری 7 تو مشاهده بفرمایید.


مشاهده : امیدواری سرمربی برزیلی به آینده درخشان فوتبال ساحلی ایران

امیدواری سرمربی برزیلی به آینده درخشان فوتبال ساحلی ایران

۱۳ January 2018 | 3:05 pmامیدواری سرمربی برزیلی به آینده درخشان فوتبال ساحلی ایران

پاسخ دهید