تیم جامعه معلولان مازندران قهرمان نیم فصل لیگ برتر والیبال نشسته کشور شد

تیم جامعه معلولان مازندران قهرمان نیم فصل لیگ برتر والیبال نشسته کشور شدپایگاه خبری 7 تو گزارش می دهد:
تیم جامعه معلولان مازندران قهرمان نیم فصل لیگ برتر والیبال نشسته کشور شد در خبر ورزشی

به گزارش خبرنگار گروه خبری 7 تو به نقل از ایرنا، درحساس ترین دیدار هفته هفتم و پایانی نیم فصل نخست این مسابقات، تیم جامعه معلولان مازندران جمعه شب در دیداری خانگی در سالن ورزشی شهید عظیمی بابلسر میزبان تیم رده دومی گسترش فولاد تبریز بود و درنهایت میهمان خود را با نتیجه ۳بریک با شکست بدرقه کرد و با کسب هفتمین پیروزی، قهرمانی نیم فصل را نیز درخانه جشن گرفت.
شاگردان ‘ نقی مهدوی ‘ در تیم جامعه معلولان مازندران دراین مسابقه در سه های اول، سوم وچهارم با امتیازهای (۲۵ بر ۱۴ )، ( ۲۵ بر۲۲)و ( ۲۵ بر۱۴) میهمان خود تیم گسترش فولاد تبریز را شکست دادند و تنها ست دوم این دیدار را با نتیجه ( ۲۵ بر ۲۱ ) به میهمان واگذار کردند.
تیم گسترش فولاد تبریز که هدایت آن برعهده ‘ هادی رضایی’ سرمربی تیم ملی والیبال نشسته بزرگسالان کشور است، دراین فصل از ۶ بازیکن ملی پوش از جمله صادق بیگلدلی، مهدی بابادی، میثم علیپور، محمد خالقی، امیرحسین کفشدار و حسین فرزانه در ترکیب خود سود می برد.
با این حال تیم جامعه معلولان مازندران نیزدر رقابت های این فصل با هدایت نقی مهدوی و در اختیار داشتن بازیکنان ملی پوشی همچون داود علیپوریان کاپیتان تیم ملی و مرتضی مهرزاد ، مجید لشکری و رمضان صالحی سه ملی پوش مازندرانی و احمد ایری ملی پوش گلستانی و بازیکن سابق و باتجربه تیم ملی، سعید ابراهیمی به همراه چند بازیکن باتجربه از امیدهای اصلی کسب قهرمانی به شمار می رود.
تیم جامعه معلولان مازندران در پایان هفته هفتم مسابقات لیگ برتر والیبال نشسته مردان باشگاه های کشور با کسب ۲۱ امتیاز و بدون شکست درصدر جدول رده بندی این مسابقات قرار گرفت و فاصله خود را با تیم رده دومی و۱۸ امتیازی گسترش فولاد تبریز به ۳ امتیاز افزایش داد.
نماینده مازندران در فصل گذشته این مسابقات نیز با عنوان بهزستی مازندران قهرمانی لیگ را از آن خود کرده بود.
مسابقات امسال لیگ برتر والیبال نشسته مردان باشگاههای کشور با حضور هفت تیم هیات قم ، پالایش نفت آبادان ، هیات اراک ، ذوب آهن اصفهان ، روان کارهای گلستان ، شهرداری ارومیه، گسترش فولاد تبریز و جامعه معلولان مازندران برگزار می شود.
خبرنگار : مهدی غلامی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
۷۳۲۷/۱۶۵۴

انتهای پیام /*

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری 7 تو مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری 7 تو مشاهده بفرمایید.


مشاهده : تیم جامعه معلولان مازندران قهرمان نیم فصل لیگ برتر والیبال نشسته کشور شد

تیم جامعه معلولان مازندران قهرمان نیم فصل لیگ برتر والیبال نشسته کشور شد

۱۳ January 2018 | 2:37 amتیم جامعه معلولان مازندران قهرمان نیم فصل لیگ برتر والیبال نشسته کشور شد

پاسخ دهید