مصرف ۱٫۵ میلیارد لیتر فرآورده های نفتی در منطقه ارومیه

مصرف ۱٫۵ میلیارد لیتر فرآورده های نفتی در منطقه ارومیهپایگاه خبری 7 تو گزارش می دهد:
مصرف ۱٫۵ میلیارد لیتر فرآورده های نفتی در منطقه ارومیه خبر اقتصادی:

احمد مجرد روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار گروه خبری 7 تو به نقل از ایرنا افزود: از کل فرآورده های نفتی مصرفی در منطقه ارومیه از ابتدای سال تا پایان آذرماه، ۵۹۲ میلیون لیتر مربوط به نفت گاز، ۴۲۰ میلیون لیتر مربوط به بنزین، ۲۲۰ میلیون لیتر مربوط به نفت سفید و ۲۲۱ میلیون متر مکعب / معادل ۲۲۱ میلیون لیتر فرآورده مایع/ مربوط به CNG بوده است.
وی اضافه کرد: در این مدت مصرف نفت گاز، بنزین، CNG و نفت سفید به ترتیب ۲۸ درصد، ۹ درصد، یک درصد و ۱٫۵ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد داشته است.
وی اظهار کرد: البته با توجه به کاهش فعالیت کوره های آجرپزی و نظارت بیشتر بر شبکه توزیعی با کاهش ۲۳ درصدی مصرف نفت کوره در منطقه ارومیه طی ۹ ماه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته مواجه بودیم که روندی طبیعی است.
مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه گفت: در ۹ ماه امسال ۳۹ میلیون لیتر نفت کوره در منطقه ارومیه مصرف شده است.
مجرد همچنین از توزیع ۳۵ هزار تن گاز مایع سیلندری در بین مشترکان نفت سفید منطقه ارومیه خبر داد و افزود: این امر در راستای توسعه خدمت رسانی به مناطق روستایی و کاهش مشکلات مردم این مناطق بوده است.
به گزارش گروه خبری 7 تو به نقل از ایرنا، شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه یکی از مناطق ۳۷ گانه کشور ، واقع در شمال غربی ایران شامل شهرهای ارومیه، اشنویه، سلماس، خوی، چالدران، قره ضیاء الدین، ماکو، شوط ، پلدشت و بازرگان است.
شعاع عملیاتی این منطقه ۲۵۰ کیلومتر بوده و ظرفیت ذخیره سازی در آن نیز ۱۵۴ میلیون لیتر است.
۸۱۳۷/۲۰۹۳ ** خبر: سیده فاطمه سجادی ** تنظیم کننده: توحید محمودپور** انتشار: صابر چهرقانی

انتهای پیام /*

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری 7 تو مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری 7 تو مشاهده بفرمایید.


مشاهده : مصرف ۱٫۵ میلیارد لیتر فرآورده های نفتی در منطقه ارومیه

مصرف ۱٫۵ میلیارد لیتر فرآورده های نفتی در منطقه ارومیه

۱۳ January 2018 | 8:12 pmمصرف ۱٫۵ میلیارد لیتر فرآورده های نفتی در منطقه ارومیه

پاسخ دهید