ناکام گذاشتن دشمنان در گرو همدلی نیروهای انقلاب اسلامی است

ناکام گذاشتن دشمنان در گرو همدلی نیروهای انقلاب اسلامی استپایگاه خبری 7 تو گزارش می دهد:
ناکام گذاشتن دشمنان در گرو همدلی نیروهای انقلاب اسلامی است در اخبار فرهنگی

به گزارش خبرنگار گروه خبری 7 تو به نقل از ایرنا ، حسین یکتا روز جمعه در جمع تشکل های فرهنگی یزد افزود: دشمنان کشور و انقلاب اسلامی برای وارد کردن آسیب‌ های مختلف اجتماعی به کشور برنامه‌ریزی کرده اند.
وی ادامه داد: نیروهای ارزشی ، انقلابی و دلسوز نظام اسلامی باید به مسائل مختلف اجتماعی و فرهنگی توجه داشته باشند و با حضوری فعال در مباحث اجتماعی به کشور و مردم خدمت کنند.
مسوول سابق قرارگاه فرهنگی خاتم الاوصیاء تصریح کرد: در برهه کنونی از تاریخ انقلاب اسلامی در کنار جنگ اقتصادی و فرهنگی، جنگ اجتماعی نیز به ‌طور ویژه در دستور کار بدخواهان کشور و انقلاب قرار گرفته است.
یکتا افزود: دشمنان می‌خواهند مردم از ولایت و نظام اسلامی دور شوند و جامعه را نسبت به‌نظام و انقلاب بدبین و بی‌تفاوت کند ، بنابراین فعالان فرهنگی کشور باید بیش ‌از پیش برای گره‌گشایی از معضلات مختلف جامعه و کشور در میدان عمل حاضر باشند.
همچنین دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان یزد گفت: هوشیاری و حضور فعال نیروهای ولایتمدار در صحنه از مهمترین وظایفی است که امروزه رسالتی مهم بر دوش همه افراد در جامعه اسلامی است .
حجت الاسلام علیرضا نجیمی افزود: دشمنان در ۴۰ سال گذشته برای ضربه زدن به نظام از اهرم های مختلفی استفاده کرده اند که همه آنها با بصیرت و هوشیاری مردم نقش بر آب شده است .
استان یزد دارای ۱۰۰ تشکل فرهنگی و اجتماعی است.
۷۵۳۶/ ۶۱۹۷ خبرنگار:کاظم سبحان زاه**انتشار: فلاح

انتهای پیام /*

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری 7 تو مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری 7 تو مشاهده بفرمایید.


مشاهده : ناکام گذاشتن دشمنان در گرو همدلی نیروهای انقلاب اسلامی است

ناکام گذاشتن دشمنان در گرو همدلی نیروهای انقلاب اسلامی است

۱۲ January 2018 | 11:06 pmناکام گذاشتن دشمنان در گرو همدلی نیروهای انقلاب اسلامی است

پاسخ دهید