فرماندار خاتم: دستاوردهای انقلاب اسلامی باید به نسل جدید منتقل شود

فرماندار خاتم: دستاوردهای انقلاب اسلامی باید به نسل جدید منتقل شودپایگاه خبری 7 تو گزارش می دهد:
فرماندار خاتم: دستاوردهای انقلاب اسلامی باید به نسل جدید منتقل شود در اخبار سیاسی

به گزارش گروه خبری 7 تو به نقل از ایرنا فرجام فاضلی روز شنبه درجلسه برنامه ریزی ایام الله دهه فجر اظهار داشت: معرفی دستاوردهای انقلاب و تبیین خدمات نظام مهمترین مولفه در برنامه های دهه فجر انقلاب اسلامی در شهرستان خاتم است.
وی گفت: تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی برای جوانان امروزی که آینده سازان کشور هستند امری ضروری است؛ باید جوانان هرچه بهتر و بیشتر با اهداف و آرمان‌های انقلاب آشنا شوند.
فاضلی افزود: دهه فجر بهترین فرصت برای بازبینی کارنامه عملکرد مدیران است و باید دستاوردهای نظام و انقلاب را به عموم شهروندان معرفی کرد.
فرماندار خاتم با بیان این که دلیل اصلی شکل‌گیری انقلاب اسلامی حضور مردم بود، تصریح کرد: در شکل گیری اقلاب مردم و مسئولان متحمل سختی های زیادی شدند تا این امینتی را که امروز شاهد آن هستیم به دست آوردند.
وی خاطر نشان کرد: با توجه به تقارن دهه فجر با ایام فاطمیه ضمن حفظ حرمت این ایام، برنامه‌های دهه فجر باشکوه‌ برگزار شود.
وی همچنین از مدیران ادارات خواست تا عملکرد و کارهایی اجرایی انجام شده در دولت را در این هفته به اطلاع مردم برسانند و در این زیمنه اطلاع رسانی داشته باشند.
فرماندارخاتم از تشکیل چندین کمیته در سطح شهرستان خبر داد و اظهار داشت: شرح وظایف به هر یک از کمیته ها ابلاغ شده و با برنامه ریزی های صورت گرفته امسال برنامه ها متنوع و هدفمندی را در شهرستان خواهیم داشت.
هرات مرکز شهرستان خاتم در فاصله ۲۴۰ کیلومتری از شهر یزد واقع شده است.
۷۵۳۴/ ۶۱۹۷ خبرنگار: شهلا حیدری** انتشار: فلاح
irnayazdd@

انتهای پیام /*

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری 7 تو مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری 7 تو مشاهده بفرمایید.


مشاهده : فرماندار خاتم: دستاوردهای انقلاب اسلامی باید به نسل جدید منتقل شود

فرماندار خاتم: دستاوردهای انقلاب اسلامی باید به نسل جدید منتقل شود

۱۳ January 2018 | 8:47 pmفرماندار خاتم: دستاوردهای انقلاب اسلامی باید به نسل جدید منتقل شود

پاسخ دهید