ورزشکار گلستانی ۱۰کیلوگرم رکورد کشور رادر رشته پاورلیفتینگ افزایش داد

ورزشکار گلستانی ۱۰کیلوگرم رکورد کشور رادر رشته پاورلیفتینگ افزایش دادپایگاه خبری 7 تو گزارش می دهد:
ورزشکار گلستانی ۱۰کیلوگرم رکورد کشور رادر رشته پاورلیفتینگ افزایش داد در خبر ورزشی

به گزارش گروه خبری 7 تو به نقل از ایرنا، سیداحمد وکیلی اظهار کرد: مسابقات پاورلیفتینگ بدون لوازم شمال شرق کشور که از روز پنجشنبه بیست و یکم دی ماه جاری در بجنورد آغاز شده بود، جمعه شب با معرفی نفرات و تیم های برتر به پایان رسید.
وی گفت: بیش از ۱۰۰ ورزشکار از استان های خراسان شمالی، خراسان رضوی و جنوبی، سمنان ، مازندران ، گلستان و تهران در قالب ۱۰ تیم طی دو روز و در رده سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان با هم به رقابت پرداختند.
در پایان رقابت های پاور لیفتینگ بدون لوازم شمال شرق کشور تیم فریمان در مجموع تیمی در جایگاه نخست ایستاد و تیمهای تربت حیدریه و سبزوار در جایگاه دوم و سوم ایستادند.
هم چنین در نتایج تیمی نوجوانان تیم فریمان با ۵۴ امتیاز اول شد و تیمهای سبزوار و شیروان به ترتیب با کسب امتیاز ۳۴ و ۳۲ در جایگاه دوم و سوم ایستادند، در این رده سنی امیر نور حسینی به عنوان اورال مسابقات معرفی شد.
در رده سنی جوانان تیم تربت حیدریه با ۵۵ امتیاز درسکوی اول قهرمانی جا گرفت و تیمهای گلستان و سبزوار با ۳۷ و ۲۵ امتیاز دوم و سوم شدند، در این رده سنی نیما درخشانی به عنوان اورال مسابقات معرفی و تقدیر شد.
در رده سنی بزرگسالان تیم سبزوار در سکوی نخست ایستاد و تیمهای تربت حیدریه و فریمان مقامهای دوم و سوم را به خود اختصاص دادند، در این بخش هم سعید برزگر اورال مسابقات را به خود اختصاص دادند و با دریافت لوح و مدال قهرمانی تقدیر شد.
در مستر یک نیز تیم بجنورد در سکوی نخست ایستاد و تایباد و خراسان رضوی دوم و سوم شدند دراین رده سنی نیز علی منصور کوهی به عنوان اورال مسابقات معرفی شد.
هم چنین سعید برزگر از استان گلستان از سوی کمیته برگزاری مسابقات به عنوان بازیکن ومربی اخلاق معرفی شد.
پاورلیفتینگ یا وزنه برداری قدرتی یک ورزش قدرتی است که شباهت هایی با ورزش وزنه برداری دارد. هر دو شامل بلند کردن وزنه در سه تلاش هستند که پاورلیفتیگ شامل سه حرکت اسکات، ددلیفت و پرس سینه است.
پاورلیفتیگ شامل سه حرکت اسکات، ددلیفت و پرس سینه است.
اخبار خراسان شمالی را در کانال تلگرامی اخبار گروه خبری 7 تو به نقل از ایرنا خراسان شمالی به نشانی ? @IRNABOJNURD پیگیری کنید.
ع/ ۶۰۴۲ انتشار: سیدحسین قدسی

انتهای پیام /*

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری 7 تو مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری 7 تو مشاهده بفرمایید.


مشاهده : ورزشکار گلستانی ۱۰کیلوگرم رکورد کشور رادر رشته پاورلیفتینگ افزایش داد

ورزشکار گلستانی ۱۰کیلوگرم رکورد کشور رادر رشته پاورلیفتینگ افزایش داد

۱۳ January 2018 | 12:05 pmورزشکار گلستانی ۱۰کیلوگرم رکورد کشور رادر رشته پاورلیفتینگ افزایش داد

پاسخ دهید