آناتولی: سرمربی جدید تراکتورسازی برای ۱۱ بازی قرارداد می بندد

آناتولی: سرمربی جدید تراکتورسازی برای ۱۱ بازی قرارداد می بنددپایگاه خبری 7 تو گزارش می دهد:
آناتولی: سرمربی جدید تراکتورسازی برای ۱۱ بازی قرارداد می بندد در خبر ورزشی

به گزارش گروه خبری 7 تو به نقل از ایرنا، توافق باشگاه تراکتورسازی تبریز با ارطغرل سالام بازتاب گسترده ای در رسانه های ترکیه داشته است و رسانه های مختلف این کشور به درج اخبار مربوطه در روز پنجشنبه پرداخته اند.
خبرگزاری آناتولی با اشاره به اینکه ارطغرل ساغلام، سرمربی با سابقه تیم ‌های مطرح ترکیه پس از توافق اولیه با مسئولین تیم تراکتورسازی تبریز در استانبول، امشب برای عقد قرارداد راهی ایران خواهد شد، نوشت: سرمربی سابق تیم های بشیکتاش و بورسا اسپور ترکیه برای ۱۱ بازی باقیمانده در لیگ برتر ایران با نماینده تبریز قرارداد خواهد بست.
ساغلام که پیشتر با بورسا اسپور قهرمانی سوپرلیگ ترکیه را در کارنامه خود ثبت کرده و نخستین قهرمانی این تیم در تاریخ فوتبالش را رقم زده است، در گفت‌وگو با آناتولی ضمن اعلام این خبر گفت: امشب به ایران می روم، فردا پس از انجام دیدار نهایی هدایت این تیم را بر عهده خواهم گرفت، امیدوارم این تصمیم برای هر دو طرف توام با خیر و برکت باشد.
گفتنی است تیم تراکتورسازی تبریز هم اکنون با ۲۰ امتیاز در رده یازدهم جدول رقابت های لیگ برتر ایران قرار دارد.
به گزارش گروه خبری 7 تو به نقل از ایرنا، ساغلام ۴۸ ساله سابقه هدایت تیم های سامسون اسپور، کایسری اسپور، اسکی شهیر اسپور، بشیکتاش، بورسا اسپور و مالاتیااسپور را در کارنامه خود دارد که بهترین دوران مربیگری اش بین سال های ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۳ در بورسااسپور بود.
وی از سال ۱۹۸۶ تا ۱۹۹۷ در رده های مختلف تیم های ملی ترکیه بازی کرده است و تعداد ۲۷ بازی ملی در تیم بزرگسالان به ثبت رسیده است.
خبرنگار: مرتضائی**انتشار: عزیزی راد
۳۰۳۸/۵۱۸

انتهای پیام /*

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری 7 تو مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری 7 تو مشاهده بفرمایید.


مشاهده : آناتولی: سرمربی جدید تراکتورسازی برای ۱۱ بازی قرارداد می بندد

آناتولی: سرمربی جدید تراکتورسازی برای ۱۱ بازی قرارداد می بندد

۱۸ January 2018 | 7:28 pmآناتولی: سرمربی جدید تراکتورسازی برای ۱۱ بازی قرارداد می بندد

پاسخ دهید