استاندار: نمایندگان همدان اعتبارات رویداد همدان ۲۰۱۸ را پیگیری کنند

استاندار: نمایندگان همدان اعتبارات رویداد همدان ۲۰۱۸ را پیگیری کنندپایگاه خبری 7 تو گزارش می دهد:
استاندار: نمایندگان همدان اعتبارات رویداد همدان ۲۰۱۸ را پیگیری کنند در اخبار فرهنگی

محمدناصر نیکبخت روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار گروه خبری 7 تو به نقل از ایرنا، افزود: همدان در سالجاری میلادی ۲ رویداد بزرگ بین المللی شامل میزبانی از ۵۰۰ عضو از۱۵۰ کشور وابسته به سازمان جهانی گردشگری و میزبانی از وزاری خارجی ۳۴ کشور آسیایی را برگزار می کند و باید هر چه سریعتر برای جذب اعتبارات این رویدادهای فراملی اقدام شود.
وی تاکید کرد: این ۲ رویداد بین المللی می تواند زمینه ساز رونق گردشگری خارجی و نقطه عطفی در معرفی ظرفیت‌ های گردشگری استان همدان در عرصه جهانی و ارتقای صنعت گردشگری این استان باشد.
نیکبخت افزود: پیگیری و تعیین همدان به عنوان پایتخت گردشگری آسیا در سال ۲۰۱۸ از سوی مجمع گفت وگوی آسیایی و تصویب میزبانی این استان برای نشست اعضای سازمان جهانی گردشگری، مهمترین رهاورد دولت تدبیر و امید در همدان است.
استاندار همدان ادامه داد: این ۲ اجلاس فرصت بسیار خوبی برای معرفی استان همدان و جذب گردشگر است و باید برای استفاده از این فرصت ها آماده شد.
وی اضافه کرد: ۳۰ برنامه در سطح ملی و جهانی برای این اجلاس ها تدارک دیده شده و تعداد این برنامه ها افزایش خواهد یافت و با میزبانی این اجلاس ها، چند فرصت اساسی و ظرفیت شایسته نصیب استان همدان می شود.
وی با رد ادعای یکی از روزنامه های محلی که نوشته بود بودجه رویداد همدان ۲۰۱۸ از بودجه دیگر دستگاه ها اختصاص داده شده است، افزود: هنوز بودجه ای برای این رویداد تخصیص داده نشده است و پیگیر تامین اعتبار در این بخش هستیم.
به گزارش گروه خبری 7 تو به نقل از ایرنا، استان همدان در سال ۲۰۱۸ به عنوان پایتخت گردشگری آسیا انتخاب شده و همچنین در این سال میزبان بیش از ۱۵۰ کشور و ۵۰۰ عضو وابسته با سازمان جهانی گردشگری در بیست و دومین نشست مجمع عمومی سازمان جهانی گردشگری است.
استان همدان به دلیل دسترسی به هفت آزاد راه، برخورداری از فرودگاهی با قابلیت فرود هواپیماهای پهن پیکر و بهره مندی از بیش از یک هزار و ۸۰۰ جاذبه تاریخی و طبیعی و گردشگری، فرصت ها و مزیت های گردشگری گسترده ای دارد.
۷۵۲۳/۲۰۹۰
خبرنگار: مرضیه بختیاری**انتشار دهنده: سعید زارع کندجانی

انتهای پیام /*

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری 7 تو مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری 7 تو مشاهده بفرمایید.


مشاهده : استاندار: نمایندگان همدان اعتبارات رویداد همدان ۲۰۱۸ را پیگیری کنند

استاندار: نمایندگان همدان اعتبارات رویداد همدان ۲۰۱۸ را پیگیری کنند

۱۸ January 2018 | 8:10 pmاستاندار: نمایندگان همدان اعتبارات رویداد همدان ۲۰۱۸ را پیگیری کنند

پاسخ دهید