“مخترعان افغانستانی” در مسابقات بین‌المللی نوآوری کانادا شرکت می‌کنند

“مخترعان افغانستانی” در مسابقات بین‌المللی نوآوری کانادا شرکت می‌کنندپایگاه خبری 7 تو گزارش می دهد:
“مخترعان افغانستانی” در مسابقات بین‌المللی نوآوری کانادا شرکت می‌کنند خبر بین المللی:

به گزارش گروه بین‌الملل گروه خبری 7 تو به نقل از میزان، مصطفی رضایی رئیس انجمن مخترعان افغانستان که نمایندگی رسمی افغانستان در این مسابقات به عهده اوست، گفت: برای نخستین بار تیمی از مخترعین افغانستان در مسابقات بین المللی اختراعات کانادا با عنوان iCan-Torento,Canada که برای سومین سال در کانادا برگزار میشود، شرکت می‌کنند.

به گفته رضایی این مسابقات فضای بسیار عالی برای رقابت مخترعین افغانستان با مخترعین نام‌دار و جهانی می‌باشد و با توجه به شناخت از فضای کشف نشده اختراعات افغانستان، کسب مدال و جایزه در این رقابت موضوعی غیره منتظره نخواهد بود.

مصطفی رضایی در گفتگو با شفقنا خاطر نشان کرد: تمام تلاش ما این است که تیم مخترعین افغانستان برای اولین بار با نهایت حمایت دولت و حتی بخش خصوصی افغانستان در این رقابت شرکت کنند.

وی افزود: طبق کاتالوگ ارائه شده از سوی مسئولین برگزاری این مسابقه از ۱۵ ژانویه تا ۱۵ ژوئن دوره ثبت نام مقدماتی شان است و ۱ ژولای افرادی که واجد شرایط در فینال مسابقه باشند توسط تیم داوری اعلام می شوند.

گفته شده است دانشجویان, استادان, محققین, دانشمندان, کارآفرینان, انجمن‌ها و موسسات مخترعین می توانند در این مسابقات شرکت کنند و این مسابقات در ۲۱ رده تقسیم می شود.

/انتهای پیام/

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری 7 تو مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری 7 تو مشاهده بفرمایید.


مشاهده : “مخترعان افغانستانی” در مسابقات بین‌المللی نوآوری کانادا شرکت می‌کنند

“مخترعان افغانستانی” در مسابقات بین‌المللی نوآوری کانادا شرکت می‌کنند

۱۳ March 2018 | 10:06 am“مخترعان افغانستانی” در مسابقات بین‌المللی نوآوری کانادا شرکت می‌کنند

پاسخ دهید