ترامپ:برجام یکی ازبدترین توافق هایی است که تاکنون شاهدآن بوده ایم

ترامپ:برجام یکی ازبدترین توافق هایی است که تاکنون شاهدآن بوده ایمپایگاه خبری 7 تو گزارش می دهد:
ترامپ:برجام یکی ازبدترین توافق هایی است که تاکنون شاهدآن بوده ایم خبر بین المللی:

به گزارش گروه خبری 7 تو به نقل از مهر به نقل از رویترز، رئیس جمهور آمریکا بار دیگر ادعاهای خود را تکرار کرد و گفت برجام یکی از بدترین توافق هایی است که تاکنون شاهد آن بوده ایم.

«دونالد ترامپ» در جمع تفنگداران دریایی در ایالت کالیفرنیا مدعی شد: «ما همچنین با متحدان و هم پیمانان خود تعامل می کنیم تا راه ایران برای دستیابی به سلاح اتمی را مسدود و با حمایت این کشور از تروریسم و خونریزی در سراسر جهان مقابله کنیم».

رئیس جمهور آمریکا در ادامه ادعاهای خود افزود: ما در هر جایی در خاورمیانه قدم می گذاریم، ایران در پشت تمامی مشکلات است. ما با این موضوع به روشی جدی مقابله می کنیم. یکی از بدترین توافق هایی که تاکنون شاهد آن بوده ایم توافق ایران بوده است. ما برای چه ۱۵۰ میلیارد دلار به آنها دادیم؟

ترامپ همچنین با اشاره به ارتقای توانمندی های هسته ای آمریکا گفت: هر چند ما هرگز به استفاده از توانمندی هسته ای حتی فکر هم نمی کنیم اما باید همواره آماده باشیم.

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری 7 تو مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری 7 تو مشاهده بفرمایید.


مشاهده : ترامپ:برجام یکی ازبدترین توافق هایی است که تاکنون شاهدآن بوده ایم

ترامپ:برجام یکی ازبدترین توافق هایی است که تاکنون شاهدآن بوده ایم

۱۴ March 2018 | 5:57 amترامپ:برجام یکی ازبدترین توافق هایی است که تاکنون شاهدآن بوده ایم

پاسخ دهید