صدها داعشی کرکوک را تهدید می کنند

صدها داعشی کرکوک را تهدید می کنندپایگاه خبری 7 تو گزارش می دهد:
صدها داعشی کرکوک را تهدید می کنند خبر بین المللی:

به گزارش گروه خبری 7 تو به نقل از مهر به نقل از النهرین، رشاد کلالی از مسئولا اتحادیه میهنی کردستان عراق گفت: تروریستهای داعشی که از الحویجه و الشرقاط فرار کرده اند در کوه قرجوغ هستند.

وی افزود: حدود ۲۵۰ تا ۳۰۰ داعشی در کوه قرجوغ حضور دارند و پس از فرار از الحویجه و الشرقاط در این منطقه مستقر شده اند. در بالای کوه نیروهای پیشمرگه وابسته به حزب دموکرات کردستان هستند و در ناحیه قراج نیروهای پلیس عراق قرار دارند.

کلالی گفت: این داعشی ها برای ماندن در این کوهها به آب و غذا نیاز دارند و همکاری میان هسته های پنهان در روستای نزدیک به ناحیه قراج وجود دارد. حضور این داعشی ها خطری برای مخمور و قراج است و آنها ممکن است که الحویجه، الشرقاط و کرکوک را هدف قرار دهند. حملات هوایی باید ضد این داعشی ها با توجه به صعب العبور بودن منطقه انجام شود. نیروهای زمینی ارتش عراق به سبب شرایط منطقه نمی توانند پیشروی نظامی داشته باشند.

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری 7 تو مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری 7 تو مشاهده بفرمایید.


مشاهده : صدها داعشی کرکوک را تهدید می کنند

صدها داعشی کرکوک را تهدید می کنند

۱۳ March 2018 | 3:13 pmصدها داعشی کرکوک را تهدید می کنند

پاسخ دهید