پرداخت ۵۳۰ میلیارد ریال به خسارت دیدگان حوادث رانندگی

پرداخت ۵۳۰ میلیارد ریال به خسارت دیدگان حوادث رانندگیپایگاه خبری 7 تو گزارش می دهد:
پرداخت ۵۳۰ میلیارد ریال به خسارت دیدگان حوادث رانندگی خبر اقتصادی:

به گزارش گروه اقتصاد گروه خبری 7 تو به نقل از میزان، صندوق تامین خسارت بدنی کشور، در آستانه نوروز ۹۷ و در اجرای مأموریت‌های محوله قانونی به این نهاد عمومی، جباری مدیرعامل صندوق و هیئت همراه به استان اصفهان سفر کرد.

مدیرعامل صندوق تامین خسارت بدنی در این نشست گفت:از ابتدای سال ۹۶ با همکاری ستاد دیه، تا کنون مبلغ ۵۳۰ میلیارد ریال برای زیان دیده گان حوادث رانندگی در استان اصفهان پرداخت شده و تعداد ۶۰۰ نفر مقصران حوادث رانندگی با دریافت تسهیلات یا از زندان آزاد شدن یا از زندانی شدن آن‌ها جلوگیری شده است.

وی افزود: باقیمانده زندانیان مشمول خدمات صندوق تامین خسارت بدنی با همکاری ستاد دیه شناسایی و سریعا در صندوق برای آن‌ها تشکیل پرونده خواهد شد تا انشاء الله تا قبل از تحویل سال نو به آغوش گرم خانواده باز گردند.

علی جباری در ادامه این نشست با اشاره به قانون شخص ثالث و مأموریت‌هایی که نظام مقدس اسلامی به این نهاد محول نموده گفت: از هر ظرفیتی برای اجرای صحیح قانون جدید شخص ثالث و تکالیف صندوق استفاده می‌کنیم تا حقوق زیان دیدگان حوادث رانندگی تضییع نشود.

این اولین بار است که در صندوق تامین خسارت‌های بدنی با این رویه جدید در جهت حبس زدایی و کاهش زندانیان مشمول خدمات صندوق، در سفر‌های استانی با حضور در زندان‌ها بسرعت پرونده‌ها تشکیل و پیگیری می‌شود.

مدیرعامل صندوق خسارت بدنی در پایان تاکید کرد: توسعه عدالت اجتماعی، توانبخشی و حبس زدایی هدف صندوق خسارت بدنی است و امید داریم با تدبیر همه‌ی نهاد‌ها و مراجع مرتبط بتوانیم به سوی تحقق صد درصدی آن گام برداریم.

انتهای پیام/

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری 7 تو مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری 7 تو مشاهده بفرمایید.


مشاهده : پرداخت ۵۳۰ میلیارد ریال به خسارت دیدگان حوادث رانندگی

پرداخت ۵۳۰ میلیارد ریال به خسارت دیدگان حوادث رانندگی

۱۴ March 2018 | 10:58 amپرداخت ۵۳۰ میلیارد ریال به خسارت دیدگان حوادث رانندگی

پاسخ دهید