«۱۰۱ بازی» در کتابفروشی‌ها

«۱۰۱ بازی» در کتابفروشی‌هاپایگاه خبری 7 تو گزارش می دهد:
«۱۰۱ بازی» در کتابفروشی‌ها در اخبار فرهنگی

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات گروه خبری 7 تو به نقل از فارس، کتاب «۱۰۱ بازی برای آرام‌سازی کودکان» اثر الیسون بارتل با ترجمه سیدعلی دربانی و مریم رنجبر توسط انتشارات مدرسه منتشر شد. تصویرگری این کتاب را محمدحسین توکلی انجام داده است.

این اثر با ترسیم بازی‌های متعددی که در کتاب فهرست شده، اهداف درمانی را برای آرام ساختن کودکان و ایجاد حس اعتماد در آنها دنبال می‌کند.

روانشناسان معتقدند که دست یافتن به مراحل بالاتر رشد تنها در جدی گرفتن مراحل پایه امکان‌پذیر است. از این رو آموزش در مراحل اولیه حیات و انتخاب ابزار آن، از سوی متولیان و اولیا حائز اهمیت است، زیرا شخصیت بعدی کودک حاصل انتخاب‌ها و شیوه‌های آموزشی این متولیان است. بازی یک ابزار مهم در تربیت شخصیت کودکان و مفهوم‌سازی در آنها است.

کتاب نکات کلیدی در بازی‌های خود را در قالب فراوانی گروه، گروه سنی و نیازهایی از قبیل؛ وجود وسایل خاص، وجود فضای زیاد، موسیقی، تماس فیزیکی و رفتن به فضای باز معرفی می‌کند.

کتاب «۱۰۱ بازی برای آرام‌سازی کودکان» مشتمل بر ۱۱۹ صفحه با قیمت ۱۴ هزار تومان برای نخستین بار از سوی انتشارات مدرسه ترجمه و منتشر شده است.

انتهای پیام/

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری 7 تو مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری 7 تو مشاهده بفرمایید.


مشاهده : «۱۰۱ بازی» در کتابفروشی‌ها

«۱۰۱ بازی» در کتابفروشی‌ها

۱۴ March 2018 | 10:54 am«۱۰۱ بازی» در کتابفروشی‌ها

پاسخ دهید