افزایش قیمت ارز دلیل اقتصادی ندارد/ تاثیر فضاسازی شبکه‌های اجتماعی در گران شدن ارز

افزایش قیمت ارز دلیل اقتصادی ندارد/ تاثیر فضاسازی شبکه‌های اجتماعی در گران شدن ارزپایگاه خبری 7 تو گزارش می دهد:
افزایش قیمت ارز دلیل اقتصادی ندارد/ تاثیر فضاسازی شبکه‌های اجتماعی در گران شدن ارز خبر اقتصادی:

به گزارش گروه اقتصادی گروه خبری 7 تو به نقل از میزان، رئیس کل باک مرکزی در برنامه تیتر امشب شبکه خبر گفت در تشریح ضوابط ارز مسافرتی گفت: برای کشور‌های همسایه ۵۰۰ یورو، برای کشور‌های دور ۱۰۰۰ دلار به عاملیت بانک‌های ملی و ملت در نظر گرفتیم تا به سرعت مسافران نیاز ارزی خود را تامین کنند

 

سیف همچنین گفت: از دید کارشناسان ما افزایش اخیر قیمت ارز دلیل اقتصادی ندارد، بخشی از افزایش قیمت ارز کار دشمنان است و فضاسازی های شبکه های اجتماعی نیز تأثیر داشت.

 

رئیس کل بانک مرکزی تاکید کرد: دستورالعمل ارز دانشجویی و بیماران فردا ابلاغ می شود.

 

سیف ادامه داد:  تغییراتی در زمان و قیمت پیش فروش سکه اعمال کردیم که از فردا بانک ملی براساس آن، نسبت به ثبت نام مردم اقدام خواهد کرد.

 

رئیس کل بانک مرکزی با اشاره به پیش فروش سکه گفت: اساس پیش فروش سکه با سررسید یک ماهه یک میلیون و ۵۹۰ هزار تومان، سه ماهه یک میلیون و ۵۴۰ هزار تومان، چهار ماه یک میلیون و ۴۴۰ هزار تومان، ۱۸ ماهه یک میلیون و ۲۴۵ هزار تومان و دوساله یک میلیون و ۲۶۰ هزار تومان انجام خواهد شد.قیمت‌های پیش فروش سکه ثابت نخواهد بود چراکه با روند بازار تعدیل خواهیم کرد. متقاضیان خرید سکه در طرح پیش فروش می‌توانند به شعب منتخب بانک ملی مراجعه و نسبت به پیش خرید اقدام کنند.

 

انتهای پیام/

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری 7 تو مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری 7 تو مشاهده بفرمایید.


مشاهده : افزایش قیمت ارز دلیل اقتصادی ندارد/ تاثیر فضاسازی شبکه‌های اجتماعی در گران شدن ارز

افزایش قیمت ارز دلیل اقتصادی ندارد/ تاثیر فضاسازی شبکه‌های اجتماعی در گران شدن ارز

۱۰ April 2018 | 11:42 pmافزایش قیمت ارز دلیل اقتصادی ندارد/ تاثیر فضاسازی شبکه‌های اجتماعی در گران شدن ارز

پاسخ دهید