برقراری ۴۳میلیون دقیقه تماس خارجی در عید/بیشترین مکالمه با ۹ کشور

برقراری ۴۳میلیون دقیقه تماس خارجی در عید/بیشترین مکالمه با ۹ کشورپایگاه خبری 7 تو گزارش می دهد:
برقراری ۴۳میلیون دقیقه تماس خارجی در عید/بیشترین مکالمه با ۹ کشور در خبر علمی

به گزارش گروه خبری 7 تو به نقل از مهر، شرکت ارتباطات زیرساخت اعلام کرد که در ایام نوروز امسال بیش از۴۳ میلیون و ۴۵۷ هزاردقیقه ترافیک بین الملل هموطنان را بین ایران و دیگر کشورهای جهان برقرار کرده است.

از این حجم مکالمه، بیش از ۲۸ میلیون و ۹۷۶ هزار دقیقه سهم ترافیک صادره از ایران به دیگر کشورها و حدود ۱۴ میلیون و ۴۸۱ هزاردقیقه سهم ترافیک وارده بین الملل به کشور بود.

درهمین حال بیشترین مسیر ترافیک بین الملل مربوط به کشورهای افغانستان ، عراق، امارات، ترکیه، پاکستان، آمریکا، آذربایجان، کانادا و آلمان بود.

اوج ترافیک روزانه مربوط به روز اول فروردین سال ۱۳۹۷ بوده که در این روز بیش از ۴ میلیون و ۵۳۰ هزار دقیقه مکالمه مبادله شد.

شرکت ارتباطات زیرساخت تاکید کرد که پیش بینی های فنی لازم را برای ساعت پیک ترافیک نوروزی فراهم کرده بود و کارشناسان این شرکت در ایام نوروز در شیفتهای ۲۴ ساعته در محل کار خود حضور داشتند تا مکالمات هموطنان در این ایام بدون هیچ اختلالی و با کیفیت مطلوب برقرار شود.

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری 7 تو مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری 7 تو مشاهده بفرمایید.


مشاهده : برقراری ۴۳میلیون دقیقه تماس خارجی در عید/بیشترین مکالمه با ۹ کشور

برقراری ۴۳میلیون دقیقه تماس خارجی در عید/بیشترین مکالمه با ۹ کشور

۱۰ April 2018 | 5:13 pmبرقراری ۴۳میلیون دقیقه تماس خارجی در عید/بیشترین مکالمه با ۹ کشور

پاسخ دهید