بانوان “تکواندوکار افغانستان” مقام سوم مسابقات بین‌المللی جام فجر را کسب کردند

بانوان “تکواندوکار افغانستان” مقام سوم مسابقات بین‌المللی جام فجر را کسب کردندپایگاه خبری 7 تو گزارش می دهد:
بانوان “تکواندوکار افغانستان” مقام سوم مسابقات بین‌المللی جام فجر را کسب کردند خبر بین المللی:

به گزارش گروه بین‌الملل گروه خبری 7 تو به نقل از میزان، تیم بانوان تکواندو افغانستان مقام سوم بیست و نهمین دوره مسابقات بین المللی تکواندو جام فجر ایران را از آن خود کردند.

«سمیه غلامی» عضو تیم تکواندو بانوان افغانستان و از شرکت کنندگان این مسابقات در گفت‌وگو با خبرنگار سایت افغانستان گروه خبری 7 تو به نقل از فارس جزئیات بیشتری از حضور بانوان افغانستان در این مسابقات را تشریح کرد.

وی در خصوص تعداد شرکت کنندگان بانوان افغانستانی در این مسابقات گفت: حدود ۲۰ ورزشکار از افغانستان در این مسابقات حضور داشتند که برخی از کابل آمده بودند و برخی هم از ورزشکاران مهاجر داخل ایران بودند.

غلامی افزود: تیم بانوان افغانستان در این دور از مسابقات خوب ظاهر شدند و توانستند مقام سوم این مسابقات را از آن خود کنند.

این ورزشکار افغانستانی تصریح کرد: تکواندو بانوان در سال‌های اخیر در افغانستان رشد خوبی داشته است و اگر از این ورزشکاران حمایت شود می‌توانند در صحنه‌های بین‌المللی بیشتر از این بدرخشند.

در بیست نهمین دوره مسابقات بین‌المللی تکواندو جام فجر که روز گذشته در کرج برگزار شد، در بخش بانوان ایران اول آذربایجان دوم و تیم افغانستان در جایگاه سوم ایستاد.

امروز یکشنبه مراسم نهایی مسابقات در بخش مردان هم برگزار و تیم‌های برتر شناخته خواهند شد.

بیست و نهمین دوره مسابقات بین‌المللی تکواندو جام فجر با حضور ۱۶۱ تکواندوکار (مرد و زن) از کشورهای ایران، افغانستان، عراق، لبنان، ارمنستان، پاکستان، تاجیکستان، روسیه، سوریه، قزاقستان، عمان و هند به میزبانی هیات تکواندو استان البرز برگزار شد.

/انتهای پیام/

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری 7 تو مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری 7 تو مشاهده بفرمایید.


مشاهده : بانوان “تکواندوکار افغانستان” مقام سوم مسابقات بین‌المللی جام فجر را کسب کردند

بانوان “تکواندوکار افغانستان” مقام سوم مسابقات بین‌المللی جام فجر را کسب کردند

۲۳ April 2018 | 10:15 pmبانوان “تکواندوکار افغانستان” مقام سوم مسابقات بین‌المللی جام فجر را کسب کردند

پاسخ دهید