گردانهای القسام رژیم صهیونیستی را مسئول انفجار امشب غزه دانست

گردانهای القسام رژیم صهیونیستی را مسئول انفجار امشب غزه دانستپایگاه خبری 7 تو گزارش می دهد:
گردانهای القسام رژیم صهیونیستی را مسئول انفجار امشب غزه دانست خبر بین المللی:

به گزارش گروه خبری 7 تو به نقل از مهر به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، گردان های عزالدین القسام شاخه نظامی جنبش حماس اعلام کرد که انفجار روی داده در منطقه الزوایده واقع در مرکز نوار غزه ناشی از عملیات پیچیده امنیتی و اطلاعاتی بود.

این گردان ها با انتشار بیانیه ای کوتاه افزود که این حادثه امنیتی بزرگ و خطرناک را که رژیم صهیونیستی برای مقاومت فلسطین تدارک دیده بود، پیگیری می کند.

گردان های القسام خاطر نشان کرد که «شامگاه امروز شنبه جنایت شومی در حق مبارزان قهرمان ما در منطقه الزوایده واقع در مرکز نوار غزه روی داد که جزئیات مربوط به آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

گفتنی است که منابع فلسطینی شنبه شب از شهادت ۶ عضو گردان های القسام شاخه نظامی جنبش حماس در پی انفجار در مرکز غزه خبر دادند.

سه عضو دیگر گردان های القسام نیز در این حادثه زخمی شدند.

بر اساس این گزارش، این انفجار در منطقه الزوایده در مرکز غزه رخ داده است.

گردان های القسام در بیانیه ای اعلام کرد: شماری از رزمندگان مقاومت در غزه در یک عملیات امنیتی و اطلاعاتی پیچیده که نیروهای اشغالگر اسرائیلی ترتیب داده بودند، به شهادت رسیدند.

گردان های القسام خاطرنشان کرد: جزئیات این عملیات در آینده و در چارچوب پیگیری این عملیات و این جنایت بزرگ، مشخص خواهد شد.

وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه تاکنون شهادت ۶ شهروند فلسطینی و زخمی شدن چند نفر دیگر دیگر را در اثر انفجار روی داده در منطقه الزوایده واقع در مرکز غزه تایید کرده است.

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری 7 تو مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری 7 تو مشاهده بفرمایید.


مشاهده : گردانهای القسام رژیم صهیونیستی را مسئول انفجار امشب غزه دانست

گردانهای القسام رژیم صهیونیستی را مسئول انفجار امشب غزه دانست

۶ May 2018 | 1:00 amگردانهای القسام رژیم صهیونیستی را مسئول انفجار امشب غزه دانست

پاسخ دهید