سامانه جامع صنعت ساختمان رونمایی شد

سامانه جامع صنعت ساختمان رونمایی شدپایگاه خبری 7 تو گزارش می دهد:
سامانه جامع صنعت ساختمان رونمایی شد خبر اقتصادی:

به گزارش گروه اقتصاد گروه خبری 7 تو به نقل از میزان، در نشست خبری مراسم سامانه جامع صنعت ساختمان مدیران و دست اندرکاران این سامانه و کارشناسان این حوزه اهداف خود، دلایل لزوم راه اندازی چنین سامانه‌ای و همچنین مزایای آن را برای فعالان صنعت ساختمان و خریداران املاک برشمردند.

به علاوه عدم انسجام و یکپارچگی اطلاعات فنی و اجرائی در حوزه صنعت ساختمان، موجب شده است علاوه بر رشد قیمت تمام شده از کیفیت، ایمنی و سرعت پیشرفت مورد انتظار، بهره‌مند نباشیم. مجموعه اجرایی سامانه صنعت ساختمان تلاش کرده است با ایجاد فرهنگ استفاده از خدمات مهندسی، با استقرار بر بستر وب و موبایل تحولی شگرف در این حوزه ایجاد نماید.

سامانه کارگشا خدمات مهندسی در بخش ساختمان را متحول کرده و سرعت و سهولت وضعیت اقتصادی ارائه خدمات مهندسی را قطعی نموده است.

در این سامانه با ایجاد ارتباط مستقیم خدمات فیزیکی از طریق روش‌های مجازی و استفاده و بهره برداری از زمان آزاد متخصصین مجربی که امکان استفاده از آن اوقات را در بازار کسب و کار را نداشته اند، همچنین با ارائه اطلاعات فنی و اجرایی مورد نیاز کلیه دست اندرکاران این حوزه اقتصادی، به نحوی آسان در این سامانه قابل بهره برداری توسط کاربران است.

سامانه جامع صنعت ساختمان رهبری تحول در ارائه خدمات مهندسی در سطح کشور را عهده دار شده است که سامانه جامع صنعت ساختمان سرمنشا تحولاتی مثبت در این حوزه باشد.

 

انتهای پیام/

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری 7 تو مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری 7 تو مشاهده بفرمایید.


مشاهده : سامانه جامع صنعت ساختمان رونمایی شد

سامانه جامع صنعت ساختمان رونمایی شد

۱۶ May 2018 | 10:10 amسامانه جامع صنعت ساختمان رونمایی شد

پاسخ دهید