طرح ویژه ماه مبارک مضان پلیس راهور از فردا اجرایی می‌شود/کاهش ۱۱ درصدی تصادفات در ماه رمضان سال گذشته

طرح ویژه ماه مبارک مضان پلیس راهور از فردا اجرایی می‌شود/کاهش ۱۱ درصدی تصادفات در ماه رمضان سال گذشتهپایگاه خبری 7 تو گزارش می دهد:
طرح ویژه ماه مبارک مضان پلیس راهور از فردا اجرایی می‌شود/کاهش ۱۱ درصدی تصادفات در ماه رمضان سال گذشته خبر اجتماعی:

طرح ویژه ماه مبارک مضان پلیس راهور از فردا اجرایی می‌شود/کاهش ۱۱ درصدی تصادفات در ماه رمضان سال گذشتهبه گزارش خبرنگار گروه جامعه گروه خبری 7 تو به نقل از میزان ،سردار تقی مهری  با اشاره به کاهش ۱۱ درصدی تصادفات در ماه رمضان سال گذشته گفت: رانندگی مساله حق الناس است رانندگان در ماه رمضان بیشتر رعایت کنند. حدود ۴۹ درصد تصادفات در ماه رمضان بین ساعات ۱۶ تا ۲۴ بوده است چرا که عجله و شتاب در این ساعات بیشتر است

 وی در ادامه با توصیه به راننده گفت: رانندگان در نزدیکی افطار از عجله و شتاب خودداری کنند.

 رییس پلیس راهور ناجا با اشاره به اینکه پلیس راهور ناجا همچون سنوات گذشته اقدام به  اجرای طرح های ویژه  برای استقبال از ماه رمضان می کن تصریح کرد :پلیس راهور ناجا طرح ویژه ماه مبارک مضان را پیش بینی کرده است،ماموران پلیس راهور و پلیس راه در ایام سحر و افطار در آماده باش کامل هستند

سردار مهری افزود :طرح ویژه امور انتظامی – ترافیکی برای مراسمات ماه رمضان بویژه ایالی قدر اجرا می‌شود؛ همچنین طرح ویژه ترافیکی سالگرد ارتحال حضرت امام (ره) نیز در ماه رمضان اجرا  است. در تهران یک ساعت زمان اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد کاهش می‌یابد و هر ۲ طرح از ۶:۳۰ تا ۱۸ اجرا می‌شود.

 رییس پلیس راهور ناجا گفت: روند تردد شهروندان در ماه رمضان تغییر می کند لذا مردم پس از صرف سحری حتما استراحت کرده و سپس مسافرت خود را آغاز کنند. افراد که دچار بیماری خاص هستند سعی کنند در ساعات نزدیکی افطار تردد نکنند.

وی با اشاره به اینکه بیشترین ترافیک را قبل از اذان مغرب داریم، افزود :عدم توجه به جلو، عدم رعایت حق تقدم و عجله و شتاب عامل ۷۰ درصد تصادفات ماه رمضان پارسال بوده است. افرادی که در سطح معابر در ایام ماه رمضان اقدام به روزه خواری کنند به مراجع قضایی معرفی می شوند.

انتهای پیام /

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری 7 تو مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری 7 تو مشاهده بفرمایید.


مشاهده : طرح ویژه ماه مبارک مضان پلیس راهور از فردا اجرایی می‌شود/کاهش ۱۱ درصدی تصادفات در ماه رمضان سال گذشته

طرح ویژه ماه مبارک مضان پلیس راهور از فردا اجرایی می‌شود/کاهش ۱۱ درصدی تصادفات در ماه رمضان سال گذشته

۱۶ May 2018 | 4:15 pmطرح ویژه ماه مبارک مضان پلیس راهور از فردا اجرایی می‌شود/کاهش ۱۱ درصدی تصادفات در ماه رمضان سال گذشته

پاسخ دهید