۵ انتقاد قائم مقام سابق استقلال از بازی تیم شفر

۵ انتقاد قائم مقام سابق استقلال از بازی تیم شفرپایگاه خبری 7 تو گزارش می دهد:
۵ انتقاد قائم مقام سابق استقلال از بازی تیم شفر در خبر ورزشی

۵ انتقاد قائم مقام سابق استقلال از بازی تیم شفر

ورزش > لیگ برتر – کامران منزوی قائم مقام و سرپرست باشگاه استقلال در سال‌های گذشته ۵ انتقاد از بازی استقلالی‌ها مطرح کرده است.

به گزارش خبرگزاری گروه خبری 7 تو به نقل از خبر آنلاین؛ منزوی در این یادداشت نوشت:
با ابراز تاسف از درگذشت بازیکن پیشین تیم محبوبمان و با آرزوی مغفرت برای جی لوید ساموئل؛ امیدوارم قدر قدیمی ها را بخوبی بدانیم.
برد دیشب برای من بسیار دلچسب بود اما چند نکته را نمی توانم بیان نکنم.
*نکته اول فحاشی بی‌مورد به امیر قلعه نوعی بود. ایشان به وظیفه حرفه ای اش عمل می کرد و در واقع به تعهد خودش پایبند بود و آزردن یک قدیمی استقلال اصلا مطلوب نیست.
*نکته دوم رفتار غیرحرفه ای بعضی بازیکنان ماست. گرفتن اخطار بی‌مورد توسط فرشید باقری و آن تکل بسیار خطرناک و بی‌مورد آن هم وسط زمین را باید تعصب نامگذاری کنیم؟ اگر کارت قرمز داده می شد جواب میلیون ها هوادار و میلیاردها ریال سرمایه گذاری را در کجا باید جستجو کرد؟ آیا در مراحل بالاتر از چنین عملکردی با اغماض می گذرند؟
*نکته سوم شلوغی نیمکت استقلال بود. به حرص و جوش شفر در هنگام آسیب دیدگی سهرابیان دقت کنید.
*نکته چهارم دو بار از آسیب دیدگی رحمتی در پایان بازی خاطره بد داشتم و دیشب هم داشت تکرار می شد وقتی دقایق آخر بازی می خواهیم بازی را از جریان بیندازیم باید توپ را به دورترین نقطه به دروازه خودی هدایت کنیم و بعد … اما دیشب توپ را در نیمه زمین خودمان به حریف دادیم و می رفت فاجعه رخ دهد که با فضل خدا بخیر گذشت.
*نکته پنجم آسیب دیدگی فراوان تیم بود که دیشب هم دست از سر تیم برنداشت و اگر به چالش اول فصل کادرفنی با کادرپزشکی رجوع کنیم به علل آسیب دیدگی ها پی می بریم؛ آسیب دیدگی هایی که کم به تیم ضرر نزدند.
*ان شاءالله با درس گرفتن از گذشته و تجربه نکردن مجدد تجارب، استقلال عزیز بتواند مانند دیشب و چند روز مایه مباهات و سربلندی همه هواداران شود .

۴۳ ۴۳

 

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری 7 تو مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری 7 تو مشاهده بفرمایید.


مشاهده : ۵ انتقاد قائم مقام سابق استقلال از بازی تیم شفر

۵ انتقاد قائم مقام سابق استقلال از بازی تیم شفر۵ انتقاد قائم مقام سابق استقلال از بازی تیم شفر

پاسخ دهید