اعلام مصوبات نشست شورای فنی کشتی آزاد

اعلام مصوبات نشست شورای فنی کشتی آزادپایگاه خبری 7 تو گزارش می دهد:
اعلام مصوبات نشست شورای فنی کشتی آزاد در خبر ورزشی

به گزارش گروه ورزشی گروه خبری 7 تو به نقل از میزان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، مصوبات این نشست به شرح زیر است:

۱- سرمربی تیم ملی کشتی آزاد جوانان (آقای تقی اکبر نژاد) گزارشی از روند آماده سازی تیم ملی جوانان آزاد در چند ماهه گذشته ارائه نمود و رقابت‌های بین المللی رومانی را به عنوان تورنمنت محل ارزیابی فنی کشتی گیران در اوزانی که از نظر کادر فنی نیاز به ارزیابی دارند، معرفی کرد. اوزان ۸۶، ۹۲، ۹۷، ۱۲۵ کیلو گرم در تورنمنت مذکورمورد ارزیابی قرار خواهند گرفت و گزارش آن به شورای فنی ارائه می‌گردد.

۲- مربیان تیم ملی جوانان آزاد در مسابقات آسیایی آقای حسن طهماسبی و امیر عباس مرادی گنجی به عنوان مربیان منتخب سرمربی و آقای رسول دهقان نژاد به عنوان مربیان سازنده از سوی سرمربی معرفی شدند.

۳- سرمربی تیم نوجوانان آزاد (آقای غلام محمدی)، گزارشی از عملکرد و نتایج مسابقات آسیایی ازبکستان ارائه نمود. بنا به گزارش مشارالیه از عملکرد اوزان ۴۸ و ۶۰ کیلوگرم رضایت کادر فنی حاصل نشد. سهمیه المپیکی کشتی آزاد به علاوه یک وزن اضافی در مسابقات ازبکستان دریافت شد.

۴- بنابه گزارش اعلامی سرمربی تیم نوحوانان آزاد تکلیف اوزان ۴۸ و ۶۰ کیلو گرن در مسابقات بین المللی رومانی از نظر کادر فنی روشن خواهد شد، در صورت ادامه ابهام در اوزان یادشده، پیشنهادات بعدی کادر فنی به شورای فنی ارائه خواهد گردید. در بقیه اوزان حدوداً نظر کلی کادر فنی حاصل شده و مسیر تدارکات و آماده سازی کشتی گیران در حال پیگیری است.

۵- مقرر گردید کادر فنی نوجوانان آزاد حداکثر تا هشتم خرداد ماه دو وزن از سه وزن سهمیه المپیک را برای اعلام به اتحادیه جهانی کشتی ارائه نماید.

۶- در مورد کادر فنی برای مسابقات جهانی، آقایان ابراهیم مهربان و سید مراد محمدی به عنوان مربی منتخب سرمربی و آقای شهرام چایچی به عنوان مربی سازنده معرفی شدند. هیات کشتی استان مازندران به دلیل داشتن بیش از نیمی از ملی پوشان اوزان تیم ملی جوانان می‌تواند یک مربی سازنده در مسابقات جهانی داشته باشد.

۷- بنابه درخواست مدیر تیم‌های ملی رده‌های سنی پایه و جوانان، مقرر گردید به منظور افزایش تجربه جوانان تیم ملی کشتی آزاد، رقابت‌های تدارکاتی با استان‌های مختلف برگزار شود. همچنین در صورت تقاضای سایر کشورها، مسابقات و اردو‌های مشترکی در این رده سنی پیگیری گردد.

۸- مقرر گردید با توجه به اینکه برخی از کشتی گیران شاخص کشور در چند سال گذشته که صاحب مدال جهانی و المپیک نیز می‌باشند، در این چند سال با ادبیات فنی کادر‌های فنی مربوطه آشنا بوده و تجربیات خوبی دارا هستند، افرادی که به لحاظ علاقمندی، استعداد فنی و شخصیتی واجد شرایط برای حضور در جایگاه مربیگری تیم ملی هستند، به عنوان استعداد ویژه در کادر‌های فنی ذیربط دعوت شده و بکارگیری شوند.

انتهای پیام/

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری 7 تو مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری 7 تو مشاهده بفرمایید.


مشاهده : اعلام مصوبات نشست شورای فنی کشتی آزاد

اعلام مصوبات نشست شورای فنی کشتی آزاد

۲۸ May 2018 | 1:26 pmاعلام مصوبات نشست شورای فنی کشتی آزاد

پاسخ دهید