ترافیک در جاده هراز و آزادراه کرج/مه گرفتگی در محورهای شمالی

ترافیک در جاده هراز و آزادراه کرج/مه گرفتگی در محورهای شمالیپایگاه خبری 7 تو گزارش می دهد:
ترافیک در جاده هراز و آزادراه کرج/مه گرفتگی در محورهای شمالی خبر اجتماعی:

سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در گفتگو با خبرنگار گروه خبری 7 تو به نقل از مهر با اشاره به مه گرفتگی همراه با کاهش دید گفت: در استان مازندران(محور کیاسر – سمنان)، محور فیروزکوه(محدوده کارسالار) و محور کرج – چالوس(محدوده هزارچم) مه گرفتگی و کاهش دید را شاهد هستیم.

سرهنگ رحمانی با اشاره به بارندگی در نیمه شمالی کشور گفت: بارندگی در استان گلستان(محورهای گرگان – علی آباد، مینودشت – جنگل گلستان و آزادشهر – شاهرود) گزارش شده است.

وی با اشاره به وضعیت ترافیکی نیز گفت: مسیر جنوب به شمال محور هراز(محدوده های چلاو و لاریجان) و طول محور پر حجم و روان و باند جنوبی آزادراه کرج – قزوین(محدوده استاندارد تا پل فردیس) – پر حجم و روان گزارش شده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در خاتمه گفت: سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار است.

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری 7 تو مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری 7 تو مشاهده بفرمایید.


مشاهده : ترافیک در جاده هراز و آزادراه کرج/مه گرفتگی در محورهای شمالی

ترافیک در جاده هراز و آزادراه کرج/مه گرفتگی در محورهای شمالی

۱۳ June 2018 | 11:26 amترافیک در جاده هراز و آزادراه کرج/مه گرفتگی در محورهای شمالی

پاسخ دهید