صفحه ارتباط مردمی رئیس سازمان حج و زیارت راه‌اندازی شد

صفحه ارتباط مردمی رئیس سازمان حج و زیارت راه‌اندازی شدپایگاه خبری 7 تو گزارش می دهد:
صفحه ارتباط مردمی رئیس سازمان حج و زیارت راه‌اندازی شد در اخبار فرهنگی

به گزارش خبرنگار حج و زیارت گروه خبری 7 تو به نقل از فارس، حج تمتع سال ۹۷ با شعار «حج، تحول روحی و اخلاقی، سبک زندگی دینی، عزت و کرامت اسلامی» برپا می‌شود.

با توجه به آغاز روز شمار سفر حج تمتع و لزوم هماهنگی‌های لازم به منظور برپایی پرشور این سفر معنوی، سازمان حج و زیارت پیام‌رسان گپ را برای اطلاع‌رسانی از وضعیت حج و اخبار آن انتخاب کرده است و از زائران و خانواده‌های آن‌ها نیز خواسته تا با نصب این برنامه از اقدامات حج ۹۷ مطلع شوند.

 

 

حمید محمدی رئیس سازمان حج و زیارت نیز برای ارتباط با زائران و افراد مرتبط با حوزه حج و زیارت، صفحه ارتباط مردمی در پیام‌رسان گپ راه‌‌اندازی کرده است تا افراد بتوانند به صورت مستقیم نظرات، سؤالات و دغدغه‌های خود را با ریاست سازمان حج و زیارت در میان بگذارند.

بر همین اساس علاقه‌مندان به برقراری ارتباط با رئیس سازمان حج و زیارت می‌توانند به شناسه کاربری mohammadi_haj@ در پیام‌رسان گپ مراجعه کنند.

به گزارش فارس، اولین گروه زائران خانه خدا از ۲۷ تیرماه به حج تمتع مشرف می‌شوند که امسال ۸۵ هزار و ۲۰۰ نفر از کشورمان در این سفر معنوی حضور دارند.

انتهای پیام/

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری 7 تو مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری 7 تو مشاهده بفرمایید.


مشاهده : صفحه ارتباط مردمی رئیس سازمان حج و زیارت راه‌اندازی شد

صفحه ارتباط مردمی رئیس سازمان حج و زیارت راه‌اندازی شد

۱۳ June 2018 | 1:19 pmصفحه ارتباط مردمی رئیس سازمان حج و زیارت راه‌اندازی شد

پاسخ دهید