این مرورگر برای تماشای تبلیغ به کاربران جایزه می دهد

این مرورگر برای تماشای تبلیغ به کاربران جایزه می دهدپایگاه خبری 7 تو گزارش می دهد:
این مرورگر برای تماشای تبلیغ به کاربران جایزه می دهد در خبر علمی

به گزارش گروه خبری 7 تو به نقل از مهر به نقل از انگجت، مرورگر Braveکه آگهی های بازرگانی در وب سایت ها  را مسدود می کند، اکنون برای آزمایش پلتفورمBAT آماده شده است.  این پلتفورم طوری طراحی شده که به کاربران برای تماشای تبلیغات جایزه می دهد.

برندون ایچ مدیر ارشد سابق فایر فاکس این مرورگر را تاسیس و سال قبل مرحله نخست مدل آن را رونمایی کرد. اکنون نسخه جدید مرورگر حدود ۲۵۰ بسته تبلیغاتی را برای مشتریانی نمایش می دهد که برای دسترسی اولیه تقاضا ارائه کرده بودند.

تمایز کلیدی بین تبلیغات گزینشی این مرورگر وآگهی های معمول در فضای وب،  آن است که Brave این تبلیغات را براساس عادات مشاهده کاربر نمایش می دهد، اما هیچ اطلاعاتی خارج از مرورگر را به اشتراک نمی گذارد.

تبلیغات فوری معمول توسط شرکت هایی تولید می شود که فعالیت کاربررا در سایت های مختلف رصد می کنند و پروفایلی براساس علایق او می سازند.

به تدریج کاربرانی که «مدل تبلیغاتی دیجیتال محتوا محور» Braveرا تماشا می کنند، به ازای هر بار تماشا یا پس از  تعامل با یکی از آگهی های از پیش تعیین شده، جوایزی به شکل ارز دیجیتال این شرکت را دریافت می کنند.

 هنوز مشخص نیست میزان جوایز چقدر است اما یک پست از وبلاگ این شرکت ادعا می کند کاربران ۷۰ درصد درآمد خالص تبلیغات را دریافت می کنند.

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری 7 تو مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری 7 تو مشاهده بفرمایید.


مشاهده : این مرورگر برای تماشای تبلیغ به کاربران جایزه می دهد

این مرورگر برای تماشای تبلیغ به کاربران جایزه می دهد

۲۱ June 2018 | 10:37 amاین مرورگر برای تماشای تبلیغ به کاربران جایزه می دهد

پاسخ دهید