تحلیلگر آمریکایی: ترامپ بی‌وقفه در تلاش برای ایجاد تفرقه و ظلم است

تحلیلگر آمریکایی: ترامپ بی‌وقفه در تلاش برای ایجاد تفرقه و ظلم استپایگاه خبری 7 تو گزارش می دهد:
تحلیلگر آمریکایی: ترامپ بی‌وقفه در تلاش برای ایجاد تفرقه و ظلم است در خبر علمی

به گزارش گروه بین‌الملل گروه خبری 7 تو به نقل از فارس، در حالی که انتقادها درباره مواضع داخلی و خارجی دولت آمریکا ادامه دارد، یک کارشناس ارشد آمریکایی دونالد ترامپ را به تلاش برای ایجاد چند دستگی و ظلم در کشور متهم کرد.

«استفان والت» استاد دانشگاه هاروارد و نظریه پرداز آمریکایی در رشته روابط بین‌الملل است و او بارها از مواضع داخلی و خارجی رئیس‌جمهور کشورش انتقاد کرده است.


استفان والت

او در تازه‌ترین اظهارنظرش گفت: «دوست دارم که یک هوادار ترامپ برایم توضیح بدهد که چطور تلاش‌های بی وقفه او در تقویت و ایجاد تفرقه، بی رحمی و ترس قرار است که “آمریکا را با عظمت کند”».

انتقاد تند این تحلیلگر آمریکایی در حالی مطرح شده که به دنبال مواضع ضد مهاجرتی دولت ترامپ از یک سو و عادت کردن این دولت به بر هم زدن توافق‌های بین‌المللی و بی توجهی به نهادهای حقوق بشری سازمان ملل از سوی دیگر، انتقادها از مواضع دولت آمریکا جنبه بین‌المللی به خود گرفته است.

شعار انتخاباتی دونالد ترامپ  در مبارزات ۲۰۱۶ ریاست جمهوری این کشور « دوباره آمریکا را با عظمت کنید» بود؛ شعاری که او هنوز هم آن را تکرار می‌کند و قرار است در  انتخابات ۲۰۲۰ هم از شعار «آمریکا را با عظمت نگه دارید» بهره ببرد.

انتهای پیام/م

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری 7 تو مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری 7 تو مشاهده بفرمایید.


مشاهده : تحلیلگر آمریکایی: ترامپ بی‌وقفه در تلاش برای ایجاد تفرقه و ظلم است

تحلیلگر آمریکایی: ترامپ بی‌وقفه در تلاش برای ایجاد تفرقه و ظلم است

۲۴ June 2018 | 3:52 pmتحلیلگر آمریکایی: ترامپ بی‌وقفه در تلاش برای ایجاد تفرقه و ظلم است

پاسخ دهید