گردهمایی ۶۳ عضو در مجمع برای تصویب اساسنامه کمیته

گردهمایی ۶۳ عضو در مجمع برای تصویب اساسنامه کمیته


به گزارش پایگاه خبری 7 تو به نقل از فارس، چهل و ششمین مجمع عمومی کمیته ملی المپیک قرار است از ساعت ۹ صبح روز سه‌شنبه ۲۵ دی‌ماه آغاز شود که مسعود سلطانی‌فر به عنوان یکی از اعضای مجمع نیز در این نشست حضور خواهد داشت. این نشست در آکادمی ملی المپیک برگزار می‌شود.

* تصویب اساسنامه مهمترین برنامه مجمع عمومی

یکی از مهمترین مباحثی که در مجمع سالیانه قرار است مطرح شود مربوط به تصویب اساسنامه است. با توجه به تغییرات مهم و کلیدی که در اساسنامه در خصوص انتخاب دبیر کل و خزانه‌دار مطرح شده، قرار است در مجمع روز سه‌شنبه درباره این موضوع بحث شود.

با توجه به تغییرات جدید پیشنهاد دبیر کل و خزانه‌دار از سوی رئیس کمیته قطعی است اما اینکه این پیشنهاد به تصویب مجمع عمومی برسد یا هیات اجرایی، موضوعی است که در نشست سالیانه در این خصوص بحث خواهد شد. اهمیت این موضوع از این قرار است که تایید از سوی هر کدام تغییراتی را در داشتن حق رای خزانه‌دار و دبیر کل تفاوت ایجاد می‌کند.

در این نشست طبق برنامه هر سال قرار است گزارشات مالی نیز از سوی خزانه‌دار داده شود.

* ۱۰ فدراسیون بدون رئیس

نکته دیگری که در این مجمع جالب است حضور سرپرستان و نمایندگان فدراسیون‌هایی است که شامل قانون بازنشستگان شده و رئیس ندارند. در این مجمع فدراسیون‌های والیبال، کاراته، جودو، کشتی، قایقرانی، سه‌گانه، ناشنوایان، چوگان، هاکی و هندبال رئیس ندارند.

با ابلاغ قانون منع بکارگیری بازنشسته‌ها در فدراسیون‌های ورزشی، وزارت ورزش برای این فدراسیون‌ها سرپرست معرفی کرد. در فدراسیون کشتی نیز با استعفای خادم، بنی‌تمیم سرپرست شد.

* اسامی ورزشکاران و مربیان حاضر در مجمع مشخص شد

اعضای هیات اجرایی در نشست روز ۱۰ آذر اسامی نماینده باشگاه‌ها، داوران، مربیان و کارشناسان خبره را نیز معرفی کرد که به شرح زیر است:

نماینده کارشناسان: مهین فرهادی زاد، فریبا محمدیان،  بهداد سلیمی، اصغر رحیمی و نصراله سجادی

نماینده آموزش و پرورش: مهرزاد حمیدی

نماینده های باشگاه ها: آرارات و سعید آذری از ذوب آهن

نماینده داوران و مربیان: پیمان فخری و گلاره ناظمی

اسامی نمایندگان ورزشکاران در مجمع به شرح زیر است:

زهرا نعمتی، الهه احمدی، مهدی کامرانی، آرش میراسماعیلی، مجتبی عابدینی و یوسف کرمی

اعضای مجمع ۶۳ نفر هستند که روز سه‌شنبه در مجمع عمومی حضور خواهند داشت.

انتهای پیام/ک

پایگاه خبری 7 تو – کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری 7 تو مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: گردهمایی ۶۳ عضو در مجمع برای تصویب اساسنامه کمیته

گردهمایی ۶۳ عضو در مجمع برای تصویب اساسنامه کمیتهگردهمایی ۶۳ عضو در مجمع برای تصویب اساسنامه کمیته

پاسخ دهید