اکنون:اکتبر 1, 2020

۷ مهر؛ پایان مهلت استیناف دو وزنه‌بردار دوپینگیبه گزارش خبرنگار پایگاه خبری 7 تو به نقل از مهر، از مجموع نمونه گیری های به عمل آمده از ورزشکاران ایران درسال جاری میلادی، تاکنون نتیجه ۵ نمونه مثبت اعلام شده است.

بهروز هدایت (کشتی)، محسن رسایی (هندبال) و علیرضا مصلح آبادی (والیبال) صاحبان سه نمونه مثبت بودند که حکم محرومیت ۴ ساله آنها از طرف ستاد ملی مبارزه با دوپینگ (نادو) صادر و ابلاغ شده است.

دو نمونه مثبت دیگر مربوط به رشته وزنه برداری است. حکم محرومیت ۴ ساله این دو وزنه بردار دوپینگی هم صادر شده اما طبق قوانین فرصت سه هفته ای به آنها داده شده تا درصورت اعتراض احتمالی، با ارائه مدارک لازم آن را اعلام کنند. مهلت استیناف دو وزنه بردار دوپینگی ۷ مهرماه به پایان می رسد.

تاکنون دو وزنه بردار دوپینگی اعتراضی به رای محرومیت خود نداشته اند و در صورتیکه تا پایان مهلت استیناف هم اعتراضی از سوی آنها مطرح نشود، رای ۴ سال محرومیت شان قطعی و ابلاغ خواهد شد.

پایگاه خبری 7 تو – کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری 7 تو مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: ۷ مهر؛ پایان مهلت استیناف دو وزنه‌بردار دوپینگی

۷ مهر؛ پایان مهلت استیناف دو وزنه‌بردار دوپینگی۷ مهر؛ پایان مهلت استیناف دو وزنه‌بردار دوپینگی

اشتراک گذاری

پاسخ دهید