اکنون:اکتبر 27, 2020

۴۰۰۰ مرکز نیکوکاری در کشور در حال فعالیت استبه گزارش خبرنگار پایگاه خبری 7 تو به نقل از مهر، مرتضی بختیاری عصر پنجشنبه در آئین افتتاح و آغاز به کار همزمان ۱۵ مرکز نیکوکاری در استان ایلام اظهار کرد: چهار هزار مرکز نیکوکاری در کشور در حال فعالیت است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) افزود: راه اندازی مراکز نیکوکاری در راستای مردمی شدن فعالیت‌های امداد و توسعه مسئولیت‌های اجتماعی است و هم اکنون بخش عمده‌ای از بار اداره کردن نیازمندان و ایتام از طریق این مراکز نیکوکاری انجام می‌گیرد.

وی با بیان اینکه مردمی کردن امدادگری برکات زیادی برای مردم داشته است، افزود: ظرفیت مردم برای نیکوکاری و خدمت رسانی به نیازمندان کم نظیر است.

بختیاری با عنوان اینکه راه اندازی مراکز نیکوکاری یکی از مهم‌ترین ابزارها برای مردمی شدن خدمات امدادگری است، افزود: عمده مراکز نیکوکاری با محوریت مساجد راه اندازی شده‌اند و عمده خدمت رسانی آنها هم به همان محلات بوده است.

وی با عنوان اینکه راه اندازی مراکز نیکوکاری تخصصی از رویکردهای جدید این نهاد است، گفت: فعالیت مرکز نیکوکاری پتروشیمی ایلام که نخستین مرکز نیکوکاری صنعت پتروشیمی کشور است نیز در راستای مراکز نیکوکاری تخصصی است.

رئیس کمیته امداد تصریح کرد: مرکز نیکوکاری پتروشیمی ایلام علاوه بر خدمت رسانی به نیازمندان می‌تواند در زمینه ایجاد اشتغال و بکارگیری مددجویان نخبه که بیکار هستند در صنایع پایین دستی پتروشیمی همکاری نماید که اقدامی به یادماندنی خواهد بود.

پایگاه خبری 7 تو – کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری 7 تو مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : ۴۰۰۰ مرکز نیکوکاری در کشور در حال فعالیت است

۴۰۰۰ مرکز نیکوکاری در کشور در حال فعالیت است۴۰۰۰ مرکز نیکوکاری در کشور در حال فعالیت است

اشتراک گذاری

پاسخ دهید